reklama Phemex

Na začátku roku 2019 zahájila Binance, největší objemová směnárna kryptoměn, svůj altcoinový fundraisingový program, Binance Launchpad, které nabízely nové příležitosti pro altcoiny a platformy, které umožňují.

Od samého začátku byl program úspěšný. Například BitTorrent, jeden z prvních a nejočekávanějších prodejů tokenů na Binance Launchpad, za patnáct minut získal 7,12 milionu dolarů, obnovení důvěry průmyslu v životaschopnost nových krypto projektů.

Ostatní platformy, jako je Fetch.AI, také obdržely obrovské počty fundraisingů a přinesly 6 milionů dolarů za 10 sekund, což je obrat, průmyslově formující částka, která přinesla značné nadšení pro Binance Launchpad.

Nyní, když jsme do projektu zapojeni více než šest měsíců, je ten pravý čas zkontrolovat Binance Launchpad a některé společnosti, které tento mechanismus využily k zahájení svých iniciativ.

Zde je pohled na tři prominentní platformy, které se podílely na Binance Launchpad a jejich vývoji po prodeji.

# 1 Matic Network

Matic Network se zaměřila na to, aby byl decentralizovaný ekosystém přístupnější a uživatelsky přívětivější prodej čtvrtého tokenu dne Binance panel.

Token MATIC byl prodán pomocí nejnovějšího loterijního programu Binance Network a vyprodáno všech 1,9 miliardy tokenů, což přineslo 5 milionů dolarů na financování rozvoje společnosti. Jejich síť využívá technologii postranního řetězce k vytvoření sítě s nízkými náklady a rychlým potvrzením bloků, které podporují platby i chytré smlouvy.

matická síť

Po prodeji tokenů si token MATIC nadále vede dobře, a to až 445% od spuštění.

Nyní Matic Network spolupracuje Cere Network pro předprodej tokenů platformy. Tato dohoda umožňuje, aby Matic tokeny byly na Cere použity přispěvateli soukromého prodeje. Společnost Cere, která je již zpět ve výši 3,5 milionu USD na financování seedů a technické znalosti bývalých členů Amazon, Twitch a Bebo, vstupuje na trh CRM a jejich integrace s Matic Network učiní tento krok prominentnějším a možnějším.

Toto partnerství dává účastníkovi Matic Network příležitost koupit část společnosti pomocí Matic Coin, což je hlavní příležitost pro obě sítě.

Celkově Matic Network plní své ideály a vytváří technologickou infrastrukturu, která zvyšuje decentralizovaný zážitek, což je nejvíce patrné v jejich partnerství se společností Cere Network.

# 2 Mrkat

Wink, první herní platforma založená na blockchainu na Binance Launchpad, umožňuje uživatelům hrát hry, spojovat se s hráči a podílet se na více blockchainových ekosystémech. Za platformou stojí Nadace TRON a jejich prodejní výsledky, kterých bylo oznámeno 31. července odhalilo, že se procesu zúčastnilo 40 870 lidí.

mrkat

To představuje významnou podporu pro platformu, která v průměru 4 000 aktivních uživatelů každý den.

Od své účasti na Binance Launchpad, Wink získal licenci Gaming Curacao. Ostrovní země Curacao je centrem pro online herní společnosti a tato licence je velkým krokem pro herní platformy založené na blockchainu obecně.

Kromě toho Wink získal Kostarické patentové osvědčení. Jejich pokračující vývoj signalizuje, že jejich vyspělost se nezastavila pomocí Binance Launchpad, ale jak název napovídá, teprve začínalo.

# 3 Harmonie

Otevřená infrastruktura společnosti Harmony se snaží poskytnout blockchainovému odvětví vysokou propustnost, nízkou latenci a konsensuální platformu s nízkými poplatky, které mohou ohlašovat budoucnost decentralizace. S důrazem na škálovatelnost se Harmony zaměřuje na podnik tím, že poskytuje mechanismus pro vše od věrnostních bodů po transakce s nemovitostmi.

harmonie.jeden

Během spuštění tokenu Harmony bylo prodáno 1,58 miliardy ONE tokenů a token si i po svém prodeji vede dobře.

Kromě toho se Harmony nadále zaměřuje na uvedení svého Mainnetu a v červenci společnosti oznámili, že veškerý jejich vývoj bude open source, přináší novou úroveň transparentnosti a vhledu do jejich dalšího rozvoje.

S třetí fází jejich Mainnetu stále přichází, Harmony má dobrou pozici, aby sloužila jako funkčnější a snadněji použitelný blockchain pro podniky.

Závěr

Binance Launchpad bude i nadále každý měsíc představovat nové tokenové projekty, čímž nové platformy vystaví velkému publiku s výrazným apetitem pro decentralizované produkty a služby.

Pokud výsledky Matic Network, Wink a Harmony naznačují, budou tyto budoucí projekty v dobré pozici, aby si uvědomily, že jejich potenciál získal finanční podporu a širokou expozici, která přichází s Binance Launchpad.

I když budoucnost bude vždy na spadnutí, správné příležitosti mohou rozjasnit vyhlídky na jakékoli projekty, a to je konečný závěr z první sady iniciativ Binance Launchpad.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me