FTX ohlašuje nadcházející IEO „Upbots“ revizi projektu

reklama Phemex

Během posledních několika let popularita kryptoměn exponenciálně vzrostla, což vedlo ke značnému nárůstu objemů celosvětového obchodování. Reputace kryptoměn jako alternativní investice spolu s globálními převody a spekulativním uchováváním hodnoty jsou hlavními důvody nedávného růstu. Mnohočetné případy použití předložené projekty DeFi také hrají zásadní roli v současné revoluci digitální měny. 

Současný obchodní ekosystém se skládá z krypto burz, které nepřispívají k tržní efektivitě a poskytují dostatek příležitostí pro arbitrážní obchodování. Neúčinné trhy jsou však zranitelnými trhy. S přílivem nových obchodníků, z nichž mnozí nemají žádné zkušenosti, vzrůstá poptávka po praktických obchodních radách a pokynech. 

Zkušení obchodníci s kryptoměnami nemají motivaci poskytovat žádné skutečné rady pro nováčky. Signály a další konkrétní obchodní hovory se nedoporučují, protože obchodníkům hrozí, že budou pro svůj prospěch označeni za šilink mincí. Horší je, že by mohly přilákat pozornost konkrétních orgánů k podpoře investičního poradenství. 

Konečný výsledek, noví obchodníci vstupují do vysoce konkurenčního prostředí bez vyhlídky na úspěch proti bitevním obchodním veteránům. S novými poznatky o řízení rizik, obchodních strategiích, základech trhu a analytických metodikách se noví obchodníci dostávají do zvláštní situace.

Musí si vybrat mezi riskantním, ale rozhodným jednáním nebo svědomitým a trpělivým učením. Oba jsou stejně škodlivé pro zisk obchodníka, a to buď z nedbalosti, neznalosti nebo nečinnosti. 

Cílem UpBots je snížit vstupní prahovou hodnotu pro nové obchodníky s kryptoměnou a forexem vytvořením obchodního rozhraní vhodného pro začátečníky a all inclusive. UpBots bude sloužit jako platforma založená na blockchainu, která usnadňuje chytrá obchodní rozhodnutí prostřednictvím využití robotů a dalších pokročilých systémů. Tato platforma dále nabízí pokročilá řešení určená pro zkušené obchodníky a poskytuje jim pobídky k výuce ostatních.

Katalog funkcí Inside UpBots

UpBots je navržen tak, aby zjednodušil obchodování pro nové uživatele a zároveň poskytoval nadšencům pokročilé rozhraní schopné generovat vyšší výnosy. Jako platforma all inclusive má smysl pouze to, že UpBots obsahuje řadu sofistikovaných obchodních nástrojů. 

Zde je stručný přehled:

 • Pokročilá obchodní platforma založená na blockchainu, která je plně kompatibilní s počítači a mobilními zařízeními
 • Bezpečná digitální měnová peněženka pro různé platformy pro ukládání aktiv
 • Současná podpora pro decentralizované i centralizované burzy kryptoměn (DEX a CEX)
 • Nasazení automatizovaných obchodních robotů založených na provizích, kteří se starají o obchodování jménem uživatelů 
 • Rozhraní pro vytváření robotů, kde mohou uživatelé vytvářet své přizpůsobitelné obchodní algoritmy pomocí integrovaných nástrojů
 • Schopnost půjčovat si, půjčovat a sázet kryptoměnová aktiva s protokoly DeFi
 • Sortiment snadno dostupných pokročilých obchodních nástrojů
 • Plnohodnotná znalostní báze pro začátečníky, která obsahuje informace potřebné k tomu, aby se stala profesionálním obchodníkem 
 • Trh s poskytovateli krypto signálů, kteří aktivně poskytují obchodní tipy a odkrývají skryté příležitosti
 • Řada nástrojů pro řízení rizik, která podporují zachování bohatství spolu s inteligentními obchodními rozhodnutími
 • Sledujte nejlepší obchodníky v oboru s možnostmi obchodování s kopiemi UpBots určenými pro začínající a zaneprázdněné uživatele

Jako takový prakticky neexistuje žádná obchodní funkce, která by UpBots chyběla. Díky přizpůsobitelnému rozhraní může každý uživatel zacházet s platformou jako se svým obchodním concierge. 

Testování ukázalo, že roboty platformy mohou být vyškoleni k provádění složitých obchodů na základě zájmů uživatelů a aktuální nálady kryptotrhu. Boti usnadňují obchodování 24/7, což je cíl, v který nemůže doufat žádný člověk. 

Analýza trhu ukázala, že malé, regulované a průběžné objednávky nákupu / prodeje zadávané roboty mohou odrážet potenciální ziskovost obchodování v den člověka. Předpokládá se, že UpBots urychlí vývoj a nasazení inovativních obchodních robotů, kteří mohou potenciálně eliminovat potřebu uživatelů neustále provádět technickou analýzu grafů a tržních trendů.

UpBots ‘Training Marketplace 

Od té doby UpBots usiluje o snížení bariéry vstupu na obchodní trh, nováčci i pokročilí uživatelé budou moci využít komplexní znalostní základnu platformy. Díky partnerství BrainFeed bude poskytnuto nepřeberné množství kurzů. Mezi hlavní nákupovatelné výukové moduly patří zdroje o obchodování, správě peněz, finanční ekonomii, technické analýze, kryptoměnách, blockchainu, vývoji robotů, nasazení inteligentních smluv, fundamentální analýze a dalších.. 

Ekosystém UBXT Token

Platforma věří, že token nástroje je nezbytný, pokud jde o zajištění bezpečného použití, transparentnosti a důvěryhodnosti. UBXT tedy představuje token ERC-20 s několika případy použití. Bude vyraženo celkem 500 milionů UBXT tokenů, s počáteční cenou 0,01 USD / UBXT. 

Zde je několik důležitých podrobností týkajících se nativního tokenu UpBots. 

 • Způsoby platby

Uživatelé budou moci využívat token UBXT za účelem platby za předplatné platformy, signály, školení uživatelů a řadu dalších zakoupitelných služeb. 

 • Zajištění kopírování obchodování a výkonu robota

Zákazníci mohou využít obchodování s kopiemi, aby odrážely ziskové transakce nejlepších světových obchodníků. Podobně si lze pronajmout výkonné roboty k obchodování 24/7. Provize jsou vypláceny vývojářům botů a uživatelům, kteří poskytují služby obchodování s kopiemi na základě jejich výkonu.

 • Program doporučení

Stávající zákazníci, kteří doporučují UpBots ostatním obchodníkům, budou moci požadovat poplatek za doporučení, který bude zaplacen prostřednictvím UBXT. 

 • HODL-ing

Řada pobídek je poskytována uživatelům, kteří drží své UBXT tokeny. Mezi ně patří mimo jiné vyšší platby za doporučení, bezplatné obchodní nástroje a bezplatné členství. 

 • Vize Tokenomics společnosti UpBots

Hodnota tokenů UXBT bude zachována a posílena prostřednictvím finanční politiky platformy. Aspekty, jako jsou limity tokenů, zamykání tokenů, vypalování tokenů a program HODL, budou aktivně řídit rychlost a zabezpečení UBXT jako aktivum. 

Prodej tokenů FTX 

Po úspěšných transakcích s institucionálními a soukromými tokeny, UpBots uspořádá prodej veřejných tokenů dne 14. září v rámci úsilí o získání kapitálu a přilákání nových uživatelů. 

Prodej bude realizován prostřednictvím partnerství s FTX, jednou z předních světových burz s deriváty kryptoměn. The akce veřejného prodeje poskytuje přístup k 6% tokenů UBXT. Zbytek byl prodán prostřednictvím institucí & soukromý prodej, nebo byly přiděleny do rezervy společnosti, rozvojového fondu, týmu, poradců a programu odměn. 

Získaný kapitál bude využit k usnadnění rozvoje platformy, marketingu, partnerů, rezerv, právního poradenství, každodenního provozu a úsilí o rozšíření podnikání. Společnost UpBots usiluje o revoluci v současném paradigmatu digitální měny spuštěním all-inclusive platformy, která bude vyhovovat jak začínajícím, tak veteránským obchodníkům s kryptoměnami po celém světě. 

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map