Predikce cen ChainLink na rok 2021: S rostoucí poptávkou po věštcích roste vyšší cena

ChainLink – shrnutí předpovědi

Předpověď ChainLink: H1 2021

Cena: $50 – 60 $

Ovladače ceny: sentiment na trhu kryptoměn Covid-19, stav bezpečného přístavu, stimulační programy

Předpověď ChainLink: 1 rok

Cena: 100 až 120 USD

Cenové faktory: Ekonomické oživení, Post COVID-19, Stav bezpečného přístavu

Předpověď ChainLink: 3 roky

Cena: 200–300 $

Cenové faktory: přísnější měnová politika, stav bezpečného přístavu, hospodářské oživení

Společnost Chainlink zahájila život před dvěma lety, na začátku roku 2019; a byl býčí, jakmile byl představen veřejnosti. Do konce loňského roku se cena zvýšila nad 4,50 USD. Většina z těchto zisků byla ztracena po medvědí stopě, která následovala, ale kupující stále zkoušeli vzhůru, pokaždé dosahovali vyšších výšek a zdá se, že bitvu vyhráli; jak se LINK / USD pohyboval nad 35 $. Klouzavé průměry odváděly skvělou práci při poskytování podpory a zvyšování ceny vyšší, ale hlavním důvodem nárůstu je skutečnost, že obchodníci se obrátili k kryptoměnám, které fungují jako bezpečné útočiště od poloviny roku 2020. Ústup v posledním únorovém týdnu byl stále menší než ve většině kryptoměn a kupující již znovu ovládají. 

Ekonomická a politická nejistota, kterou koronavirus přinesl po celém světě, způsobila, že bylo nebezpečné nakupovat cokoli na finančních trzích, kromě kryptoměn, které byly naprosto prudké, a Link není výjimkou. ChainLink také těží ze skutečnosti, že má monopol na síť Oracle, jako je Ethereum, a síť v posledních dvou letech exponenciálně roste, protože exponenciálně roste i poptávka po digitálních platbách a transakcích. Vzhledem k tomu, že základy jsou zcela vzestupné a technický obraz nevykazuje žádné známky ústupu po nedávném nárůstu, ChainLink se bude muset vyšplhat dále nahoru, zpočátku na 50 $ a poté nad 100 $.    

 

Aktuální LINK / USD Cena: $

Nedávné změny v ceně palladia

Doba Změnit ($) Změna %
1 měsíc +10.30 +46,4%
3 měsíce +19.10 +143,6%
6 měsíců +16.10 +98,2%
1 rok +28.20 +641%
2 roky +31,50 +3000%

 

Faktory ovlivňující ChainLink

ChainLink je decentralizovaná síť uzlů a jako jediná má v této oblasti monopol, založený Sergejem Nazarovem, který mu v posledních měsících pomohl přilákat obrovský zájem. Více než 415 krypto projektů využívá technologii ChainLink tak či onak. Vzrostl o 100, z 315 v listopadu loňského roku, a počet se bude dále zvyšovat. Tržní kapitalizace trhu rychle roste a od poloviny února 2021 je v současné době na úrovni 13,807 miliard USD.

Síť převádí data a informace ze zdrojů / objednávek mimo blockchain na inteligentní smlouvy na blockchainu prostřednictvím věštců a využívání sítě rychle roste. Tento relativně nový altcoin, kterému jsou jen dva roky, se od počátku roku 2021 stal extrémně vzestupným a zvýšil se z 1 $ na téměř 35 $. Trend zůstává vzestupný pro řadu faktorů, jako je pozitivní sentiment pro kryptoměny jako nový trh bezpečných přístavů a ​​společnost ChainLink jako poskytovatel sítě Oracle. Ekonomická nestabilita a nejistota udržují vyšší poptávku po kryptoměnách, která pro ChainLink dále roste, takže vše vypadá býčí.

Živý graf ChainLink

Predikce cen ChainLink na příštích 5 let

ChainLink je decentralizovaná síť Oracle postavená na Ethereu, která byla spuštěna v pravý čas v květnu 2019, poté, co skončil velký pokles trhu s kryptoměnami v roce 2018. S rozšířením inteligentních kontraktů DeFi vzrostla také poptávka po LINK / USD a očekává se, že to bude i nadále zvyšovat s rostoucími kapacitami a funkcemi Oracle. ChainLink je přijímán různými společnostmi, takže aktivita v síti ChainLink se zvýšila a tým ChainLink plánuje zavést některé nové a zajímavé novinky a nová partnerství s ostatními   

Zvýšení aktivity ChainLink

ChainLink je v zásadě jako most mezi inteligentními smlouvami, které vycházejí z věštců, a aplikacemi mimo řetězec, aby bylo možné poskytnout přístup k prostředkům mimo řetězec, jako jsou webová API, datové kanály atd. Rozhraní API a datové sady také zvyšují potřebu lepší komunikace mezi světem financování mimo řetězec a financování v řetězci. LINK je v čele řešení tohoto problému nabídkou decentralizované sítě Oracle operátorů uzlů. To zvýšilo aktivitu v ChainLink, protože data společnosti Glassnode ukazují stálý nárůst počtu vytvářených nových adres a aktivace pasivních adres. To ukazuje, že noví investoři vstupují na trh kryptoměny ChainLink, protože cena stále stoupá, což dále podporuje vzestupnou dynamiku.

Další zajímavá metrika zvýrazněná Santimentem také poskytuje zajímavý datový indikátor. Ukazuje rostoucí využití nejnovějšího ATH, který byl založen na základě zvýšeného oběhu tokenů. Také se zvýšil počet spících tokenů, které se pohybují, stejně jako úroveň aktivity jedinečné adresy, která byla udržitelná.

Aktivita Github dev a Google Trends také ukazují vzestupný trend v aktivitě tokenu LINK za posledních šest měsíců a nadále zrychlují, což částečně vysvětluje nedávnou vzestupnou rally v LINK / USD, protože aktivita v LINK- běh věštců se ve finančním systému DeFi nesmírně zvyšuje. Ano, nyní se změnil na systém a pravděpodobně se relativně brzy stane hlavním. Podle údajů společnosti Glassnode je další silnou stránkou růstu společnosti ChainLink, podle procentuálního podílu LINK v inteligentních kontraktech, která dosáhla ATH 55,950%. S výše uvedenými metrikami máme v LINKu býčí zkreslení.  

Připravováno pro ChainLink

Decentralizovaný vývojář sítí Oracle, ChainLink, který se liší z distribuovaných i centralizovaných sítí oznámila, že spolupracuje s významným provozovatelem uzlů se sídlem v EU.  Vulcan Link obdržel grant za účelem integrace ChainLink do sítě SKALE. SKALE je „plně“ decentralizovaný síťový ethernet kompatibilní Protokol o podílu na vrstvě 2 (PoS). Podle nich SKALE nabízí všechny výhody decentralizace a rychlosti transakcí, aniž by byla ohrožena bezpečnost na blockchainových platformách.

ChainLink zveřejnil blogový příspěvek o tomto:

„S potěšením oznamujeme, že společnost Vulcan Link, provozovatel uzlů ChainLink v EU a vývojová a poradenská společnost Web3, byla vybrána jako příjemce komunitního grantu pro integraci ChainLink do SKALE Network. Jako blockchain-agnostická Oracle síť bude ChainLink podporovat SKALE Network tím, že umožní jejich vývojářům vytvářet pokročilejší aplikace chytrých kontraktů s využitím dat z reálného světa a služeb API poskytovaných prostřednictvím ChainLink Oracles. “

ChainLink převrací paradigma společnosti Google a dalších podobných vývojových týmů, které postavily platformy a aplikace na vrcholu protokolů, které napájí internet, a odčerpávají veškerou hodnotu. ChainLink zachycuje veškerou hodnotu ve vrstvě protokolu v rámci samotného tokenu, protože je postaven na protokolu blockchain. Kromě toho ChainLink nemá žádnou skutečnou konkurenci, protože práce na budování v tomto prostoru začaly ještě před Ethereem, což znamená, že ChainLink má tu výhodu, že je prvním iniciátorem, podobně jako Bitcoin a samotné Ethereum. V prostoru věštců dominuje ChainLink, který má úplný virtuální monopol.

ChainLink jako platební prostředek a investice

Hlavním důvodem, proč byly kryptoměny zavedeny, bylo jejich použití jako platebního prostředku a také si získaly status investování aktiv, protože nyní fungují jako bezpečné přístavy. Hlavní jména přijímají Link tokeny, které umožňují platby, jako je například Deutsche Telekom AG, která je největší telekomunikační společností v Evropě, pokud jde o příjmy. Stává se tak třetím největším poskytovatelem dat společnosti Chainlink, která nabízí jedinou věšteckou službu, na kterou se spoléhá finanční trh DeFi. Ano, Deutsche Telekom tiše významně pomohl s infrastrukturou v blockchainech PoS a ve skutečnosti začal poskytovat, sázet a vydělávat krypto odměny, kromě poskytování podpory dat DeFi.

Jak víme, věštby ChainLink jsou systém datových zdrojů. Přenášejí data do světa blockchainu inteligentních kontraktů, čímž se spoléhá na jakýkoli centralizovaný zdroj. Společnost T-Systems oznámila, že provozuje uzel ChainLink v srpnu 2020, v době, kdy explodovaly transakce DeFi, protože zvýšená nejistota obrátila investory k kryptoměnám. Během této doby jsme byli svědky neuvěřitelné jízdy, která stále pokračuje. Řetězcový uzlový systém si tedy osvojují velká jména a spoluzakladatel společnosti Oracle Sergej Nazarov říká, že „je jen otázkou času, než ostatní velké společnosti a podnikové firmy budou následovat příklad Deutsche Telekom.“ Dodal, že „ChainLink umožňuje špičkovým týmům infrastruktury, jako je T-Systems, zpeněžit své globálně distribuované odborné znalosti v oblasti infrastruktury a zabezpečení napříč mnoha řetězci, které již Chainlink oracles obsluhuje.“

 Kromě toho, že je ChainLink přijat jako prostředek transakce, je také považován za investiční aktivum. Jeden z největších správců kryptoměn na světě, společnost Grayscale, která má správu aktiv v hodnotě 26 miliard dolarů u různých produktů, začlenila dalších šest trustů, včetně těch, které jsou svázány s ChainLink, které v nedávné době založila společnost Delaware Trust Company. měsíce. Michael Sonnenshein, generální ředitel společnosti Grayscale Investments, říká, že „Grayscale neustále hledá příležitosti nabízet produkty, které splňují požadavky investorů. Příležitostně provedeme rezervace rezervací, ačkoli podání neznamená, že přineseme produkt na trh. Společnost Grayscale oznamuje – a bude v tom pokračovat -, až budou investorům k dispozici nové produkty. “ Víme však, že část těchto peněz bude plynout do Link, což způsobí, že se bude dále zhodnocovat.

Technická analýza – klouzavé průměry budou nadále tlačit LINK / USD dolů?

V denním grafu byl trend pro trh LINK / USD vzestupný. Klouzavé průměry tlačily cenu nahoru na denním grafu LINK / USD a v červnu 2020 jej stlačily na vrchol rozmezí. Poté přišel průlom, který poslal kryptoměna prudce vzrostla v červenci a srpnu, i když ji kupující odvolali pod 20 $, a cena ustoupila nižší až do posledního zářijového týdne, kdy se rozhodli vrátit. Ale stoupání během října a listopadu se zdálo slabé ve srovnání s jinými hlavními krypty, což přineslo úžasné výdobytky. Cena ustoupila níže, ale stále byla vzestupná, trendem byla vyšší až do posledního prosincového týdne, kdy cenu 200 SMA (fialová) dohnala a ChainLink vyrazil výš a do poloviny února se přiblížil k 35 $. 20 SMA (šedá) poskytuje v uplynulém měsíci solidní podporu, což zvyšuje cenu.

20 SMA nedokázalo v únoru dohnat

Na týdenním grafu odvádějí klouzavé průměry také skvělou práci při poskytování podpory. 100 SMA (zelená) tak učinila v březnu loňského roku po počátečním zhroucení koronaviru a poté byla podpora 20 SMA vysoká (šedá) a 20 SMA normální (fialová) držena jako podpora před posledním nárůstem. Nyní nemohou ani dohnat cenu. V minulosti jsme po býčích pohybech viděli tři zvraty, ale tentokrát to vypadá jinak. 

 Nárůst pokračuje v ChainLink

Živá rychlost ChainLink

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map