Predikce cen Tezos Q4 2020: Chybí poslední poptávka v Cryptos

Společnost Tezos (XTZ), která je podle tržní kapitalizace na 18. místě, k 15. listopadu 2020 na přibližně 1,55 miliardy USD, zahájila život v polovině roku 2018, což nebyl nejlepší čas pro kryptoměny, protože trh s digitální měnou byl uprostřed po prudkém nárůstu na konci roku 2017 došlo k velkému zpětnému rázu. Výsledkem bylo, že v prvních měsících svého života sledoval hlavní krypta dolů a do prosince téhož roku ztratil více než 90% své hodnoty..

Oživilo se to však v roce 2019, protože jeho používání rostlo a trh s kryptoměnou začal znovu ožívat a v srpnu 2020 dosáhl 4,38 USD. Neprospělo to však prudkému nárůstu trhu s digitální měnou v říjnu a listopadu, kdy bitcoiny a další kryptoměny prudce vzrostly, což vyvolává otázky. Ale 20 SMA drží jako podporu měsíčního grafu a pro Tezos se děje několik zásadních vývojů, takže doufejme, že býčí hybnost se obnoví, i když to teď není tak jisté.

Přečtěte si nejnovější aktualizaci na webu Tezos (XTZ / USD) Cena 2021 Předpověď

 

 

Nedávné změny v ceně Tezos

Doba Změnit ($) Změna %
30 dní +0,44 +19,9%
3 měsíce -0,92 -25,8%
6 měsíců -0,16 -5,7%
1 rok +1.32 +100%
3 roky -1,36 -0,34%

 

Faktory ovlivňující Tezos 

Stejně jako u všech ostatních kryptoměn je i Tezos ovlivněn sentimentem na trhu s kryptoměnami, i když v posledních měsících zaostával za ostatními významnými altcoiny, které prudce stoupají, zatímco XTZ / USD se stáhly níže a obchodovaly kolem $ 2. Kromě toho jsou základy této sítě o něco jasnější, protože Tezos uzavírá partnerství s některými evropskými bankami s cílem stát se blockchainem volby hlavních evropských centrálních bank. Zůstává však vidět, jak to půjde, protože reakce trhů na zprávy nebyla příliš optimistická.  

Předpověď Tezos: Q4 2020 Předpověď Tezos: 1 rok Předpověď Tezos: 3 roky
Cena: 2,80 $

Cena ovladače: Sentiment na krypto trhu, technici

                            

Cena: 3,40 až 3,60 $ 

Cena ovladače: Vstup na trh centrálních bank, vývoj Tezos, trh kryptoměn

Cena: $ 8-10

Cena ovladače: Vývoj v Tezosu, sentiment na trhu kryptoměn

                     

Živý graf Tezos

TEZOS

 

Predikce cen společnosti Tezos na příštích 5 let

Poslední vývoj pro Tezos

Síť Tezos používá mechanismus Proof-of-Stake (POS), který nyní přijímá i Ethereum, protože jeho použití je jednodušší než Proof-of-Work (PoW) a vyžaduje méně energie. Síť Tezos je decentralizovaná chytrá smlouva a aplikační síť. Má on-chain vládní vrstvu, aby umožnila efektivní upgrady sítě a poskytla transparentní komunitu zúčastněných stran.    

Ale Tezos mohl do určité míry vypadnout z poptávky, protože DeFi mince se rozšířily. Existuje však určitý vývoj, díky němuž může být síť Tezos v Evropě docela populární. Začátkem roku 2020 oznámila Banque de France, že francouzská investiční banka Societe Generale a další organizace budou pracovat na projektu mezibankovního vyrovnání v Evropě s využitím digitální měny centrální banky. To by mohla být velká zpráva, pokud se uskuteční, i když reakce byla zatím minimální, jak jsme viděli už tehdy, což naznačuje, že obchodníci v tom nejsou příliš optimističtí, i když je ještě trochu brzy na to říct.    

 

Technická analýza – klouzavé průměry neustále tlačí XTZ / USD dolů?

Společnost Tezos zahájila život ve špatnou dobu, na konci června 2018, kdy trh s kryptoměnami po velkém nárůstu koncem roku 2017 dosáhl velkého poklesu. Začal kolem 4 $ a vyšplhal se na 4,38 $, ale poté začal pokles, do prosince téhož roku klesl na 0,325 USD, kde zůstal několik měsíců a po poklesu vytvořil několik malých svíček doji, což jsou býčí reverzní signály. Cena se na začátku roku 2019 obrátila výše a od té doby má vzestupný trend.

 V Tezosu se opět obnovuje vzestupný trend

20 SMA (šedé) poskytlo v prosinci 2019 odpor po dobu jednoho měsíce, ale v lednu 2020 bylo přerušeno a okamžitě se změnilo na podporu. Podruhé se to konalo v březnu, kdy propukl koronavirus, který kvůli nejistotě poslal kryptoměnový trh dolů. Ale později se globální nejistota ukázala jako pozitivní pro digitální měny a XTZ / USD se do srpna vyšplhala na 4,33 USD. Nárůst však v následujících měsících nenasledoval zbytek trhu a cena se obrátila níže a opět klesla na 20 SMA v měsíčním grafu. 20 SMA stále drží, což je dobré znamení pro kupující.

 

 Listopadový býčí tah vypadá stále dost slabě 

Na týdenním grafu vidíme, že 20 SMA poskytovalo rezistenci, když cena klesala, ale byla zlomena počátkem roku 2019, krátce před 50 SMA (žlutá). 50 SMA se proměnilo v podporu a ta se udržovala po velkém poklesu v březnu 2020. Znovu se držela několik týdnů v září / říjnu, ale nakonec byla přerušena, ačkoli 100 SMA (zelená) se proměnila v podporu. Odskok se ale nezdá příliš přesvědčivý, protože 50 SMA se v tomto grafu změnilo v odpor, takže podle týdenního grafu není budoucnost příliš jistá právě teď, protože cena se zasekla mezi těmito 2 MA na moment.   

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map