Recenze Platipus Slots (2021) – Jackpot Lab, Rhino Mania a další!

Platipus je studio vyvíjející hry se sídlem ve Velké Británii. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby vyrábí vysoce kvalitní výherní automaty pro online herní průmysl.

V tuto chvíli má Platipus ve výběru pouze výherní automaty, ale v průběhu roku 2020 by podle něj měly být publikovány také stolní hry HTML5 Web společnosti Platipus. Většina slotových her je také vyrobena z moderního HTML5, který umožňuje hraní na všech zařízeních.

Generátor náhodných čísel slotů Platipus je licencován a ověřen společností iTechLabs, což je nezávislá ověřovací společnost. To znamená, že můžete věřit, že sloty a hry jsou spravedlivé a herní události jsou 100% náhodné.

Slot Jackpot Lab od Platipuse.

Toto je automat Jackpot Lab od Platipuse.

Logo Platipus

Hodnocení uživatelů slotů Platipus:

Funkce automatu Platipus

Zde jsou některé funkce herních automatů Platipus.

 • Výběr výherních automatů zahrnuje 42 slotů a 5 stolních her.
 • Většina her Platipus je vyrobena pomocí moderní technologie HTML5, která umožňuje hraní her na všech platformách: stolní počítače, tablety a mobilní zařízení.
 • Výběr jazyků se skládá z 15 jazyků.
 • Procenta RTP (návrat k hráči) jsou v mnoha hrách Platipus na nízké úrovni, protože se často pohybují kolem 95%. Dobrá nebo velmi dobrá procenta jsou obvykle nad 96% nebo dokonce 97%.

Nové sloty Platipus

Zde uvádíme některé z nejnovějších herních automatů Platipus.

1. Pirátská mapa (publikováno v prosinci 2020)

Pirátská mapa je karikaturní výherní automat na 5 válcích s tématem Pirate. Tento slot je zcela nový slot Platipus vydaný v únoru 2020.

Slot Pirate's Map od Platipuse.

Slot Pirate’s Map přináší některé kreslené akce Pirate.

Slot obsahuje tyto speciální symboly a funkce. Divoký symbol (Pirát) nahrazuje všechny symboly kromě symbolů Scatter, Money a Collect. Wild se na válcích 2, 3, 4 a 5 objevuje jako skládaný symbol.

Symbol scatter (Vlajka černé lebky) se objeví pouze na válcích 2, 3 a 4. Pokud dostanete 3 symboly scatteru kdekoli na válcích spouští funkci Free Spins 8 zatočení zdarma. Otáčení zdarma můžete také spustit během bonusové hry.

Slot Pirate's Map od Platipuse.

Takto spustíte bonusovou hru Free Spins pomocí tří Scatterů (černé vlajky).

Jednou z velkých funkcí je Sbírejte bonus.

Pokud jeden nebo více Peníze symboly (The Chest) zasáhla kdekoli na válcích a Sbírejte symbol (Mapa) zasáhne naviják 5, vyhrajete všechny peněžní hodnoty symbolu peněz dohromady. Každý symbol peněz obsahuje buď peněžní odměnu, nebo 1 ze 4 různých cen jackpotu.

Slot Pirate's Map od Platipuse.

Probíhá bonusová hra s otočením zdarma!

Symboly peněz se liší od 25 do 875 sázek na řádek. Pamatujte, že se jedná o sázky na řádek, nikoli o celkovou sázku jako v mnoha automatech. The Jackpot velikosti jsou následující:

 • Velký jackpot – 25 000 sázek na řádek.
 • Hlavní jackpot – 12 500 sázek na řádek.
 • Menší jackpot – 2 500 sázek na řádek.
 • Mini jackpot – 1 250 sázek na řádek.

Symbol Peníze se objeví na válcích 1, 2, 3 a 4 jako skládaný symbol. Symbol Collect se objeví pouze na kotouči 5.

Slot Pirate's Map od Platipuse.

Zde je příklad, jak spustit sbírat bonus. Pokud v kotouči 5 zasáhnete jeden symbol sbírání, můžete na valcích inkasovat všechny symboly peněz.

Závěrem je Pirate’s Map docela zábavná hrací automat. Grafika je docela pěkná, ale ve výherních efektech a animacích jsou ostatní poskytovatelé slotů trochu vpřed.

K dispozici je hudba na pozadí, ale hlasitost je tak nízká, že ji téměř neslyšíte. Zvuky se skládají pouze z několika zvuků slotů, mořských zvuků a několika vítězných znělek. Dobrý zvuk ve slotech by přinesl trochu většího ponoření a pocitu z hraní.

Procento RTP (návrat k hráči) je velmi nízké, pouze 95%.

Tak Pirátská mapa je jen jedna další „ok“ automatová hra od Platipuse. Osobně bych si přál více inovativních bonusových funkcí, rozvržení slotů nebo lepších zvuků, aby se dostal do tvrdé konkurence slotů. Pokud ale Pirate’s Map vypadá zajímavě, podívejte se!

Hra vydána: Únor 2020

RTP (návrat k hráči): 95,0%

Varianta: Neznámý

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady: 25

2. Jackpot Lab (zveřejněno leden 2019)

Jackpot laboratoř je zcela nová výherní hra od Platipuse, která byla vydána v prosinci 2019.

K dispozici je poměrně standardní slotová deska 5 x 3 s hlavními (lahvemi) a vedlejšími (krystaly) symboly. Symboly lahví se mohou objevit u 1 – 3 lahví. Jackpot Lab obsahuje také divoké symboly, symboly Scatter, které spustí funkci Free Spins a bonusové symboly, které aktivují funkci Bonus Reel s jackpoty.

Pokud na stejné výherní linii získáte symboly lahví 5 x 3, bude to nejlepší výplata. Láhve stejné barvy můžete také kombinovat se symboly 1–3 lahví.

Slot Jackpot Lab od Platipuse.

Toto je automat Jackpot Lab od Platipuse.

Mezi funkce Jackpot Lab patří Divoké symboly (Symbol Blue Wizard), který nahrazuje všechny symboly kromě symbolů Scatter a Bonus.

Symboly scatteru (Symbol Kniha) se objeví pouze na válcích 1, 3 a 5. Pokud dostanete 3 symboly scatteru, the Funkce zatočení zdarma bude spuštěno.

Slot Jackpot Lab od Platipuse.

Tři symboly Scatter (zde uvedené Knihy) vám udělí funkci Free Spins.

Roztočení zdarma bude zahrnovat 8 roztočení zdarma. Funkce Free Spins je jako běžná hra. Přinejmenším jsem si na obrazovce s informacemi o automatu nevšiml žádných rozdílů ani zmínek. Některé speciální funkce v bonusové hře jsou věci, které obvykle chcete pronásledovat, takže to bylo trochu zklamáním.

Slot Jackpot Lab od Platipuse.

Hraní Jackpot Lab zde.

The Bonusový symbol (Symbol Purple Magical Pot) se objeví pouze na válcích 2, 3 a 4. Pokud dostanete 3 bonusové symboly kdekoli na kotoučích, Funkce Bonus Reel bude spuštěno.

Slot Jackpot Lab od Platipuse.

Pokud získáte tři bonusové symboly (jako zde), bude vám udělena funkce Bonus Reel. Speciální naviják 6 se začne točit a udělí vám různé jackpoty.

The Funkce Bonus Reel probíhá na speciálním kotouči 6. Rozmetač nasměruje vaši peněžní výhru od 160 do 720 x sázek na řádek. Existují také jackpoty, které lze vyhrát, jak naznačuje název hry:

 • Grand Jackpot – 40 000 x sázek na řádek.
 • Hlavní jackpot – 10 000 x sázek na řádek.
 • Menší jackpot – 4 000 x sázek na řádek.
 • Mini jackpot – 1 000 x sázek na řádek.

Všimněte si, že multiplikátory jsou sázky na řádek, ne celková sázka jako v mnoha jiných automatech.

Slot Jackpot Lab od Platipuse.

Zde můžete vidět, jak fungují běžné symboly ve hře. Můžete také kombinovat různé 1 – 3 symboly lahví stejné barvy jako zde.

Závěrem je Jackpot Lab celkem průměrná hrací automat. Funguje dobře s animacemi a hratelností. Existují některé bonusové prvky, které jsou hezké, ale přál bych si ještě nějakou akci nebo inovace v bonusových hrách. Grafika je však velmi ostrá a barevná a ve skutečnosti se mi líbila.

Zvuky jsou trochu nevýrazné, protože v běžné hře není žádná hudba. Pouze funkce Free Spins má nějakou hudbu na pozadí, ale to je vše.

Procento RTP (návrat k hráči) je na nízké straně s 95,2%.

Jackpot laboratoř je hrací automat, kde se nic neděje. Jen mu chybí nějaké vzrušení a funkce a pravděpodobně se ztratí v moři jiných lepších slotů.

Hra vydána: Prosince 2019

RTP (návrat k hráči): 95,2%

Varianta: Neznámý

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady / kombinace: 40

Nejoblíbenější sloty Platipus

Zde jsou některé z nejpopulárnějších zavedených slotů Platipus.

1. Rhino Mania

Rhino Mania je výherní automat na 6 válcích s oblíbeným tématem afrických divokých zvířat.

Existuje 4096 výherních linií. Výherní linie se počítají, pokud získáte sousední symboly zleva doprava bez mezer od 3 do 6 symbolů. Na svislé poloze v rolích tedy nezáleží.

Slot Rhino Mania od Platipuse.

Toto je automat Rhino Mania od Platipuse.

Divoký symbol (Rhino) nahrazuje všechny symboly kromě symbolů Scatter. Divočiny se objevují na válcích 2, 3, 4 a 5.

Pokud dostanete 3 nebo více symbolů Scatter v jakékoli poloze, která spouští Funkce bonusové hry. Zde jsou různé částky roztočení zdarma v závislosti na částkách Scatter:

 • 3 symboly Scatter – 8 otočení zdarma + 2 x celková cena sázky.
 • 4 symboly Scatter – 15 zatočení zdarma + 10 x celková cena sázky.
 • 5 symbolů Scatter – 20 otočení zdarma + 50 x celková cena sázky.
 • 6 symbolů Scatter – 50 otočení zdarma + 1000 x celková cena sázky.

Během bonusové hry fungují symboly Wild jako Násobitel Divoké symboly ve stejnou dobu. Multiplikátory jsou buď x2 nebo x3. Výhry lze také znásobit mnoha Wilds a maximální multiplikátor je x81.

Slot Rhino Mania od Platipuse.

Toto je bonusová hra s roztočením zdarma s divokými symboly multiplikátoru, které se v běžné hře neobjevují. Můžete také spouštět otočení zdarma se 2 symboly Scatter.

Otáčení zdarma lze znovu spustit během bonusové hry. Kromě výše roztočení zdarma v bonusové hře 2 symboly scatteru spustí 5 extra zatočení zdarma.

K dispozici je také Funkce Ultimate Bonus. Pokud hrajete s maximem výherních linií, bonusová hra Free Spins vám udělí minimálně výhru celkem 1x.

Slot Rhino Mania od Platipuse.

Tady je Rhino Mania a symboly Wild a Scatter zobrazené na válcích.

Rhino Mania je dobře zpracovaná automatová hra se slušnými bonusovými funkcemi s bonusovou hrou Free Spins s extra symboly Wild Multiplier. Grafika je v pořádku a soundtrack také s africkou hudbou.

Ve srovnání s jinými hrami s tématem Rhino (je jich spousta!), Rhino Mania je v pořádku, ale nepřináší do žánru nic nového.

Ale když porovnáváme procenta RTP (návrat k hráči), Rhino Mania si nedělá dobře s pouhými 95,0% (nízká). Ostatní sloty s tématem Rhino budou mít obecně lepší RTP.

Například Velké nosorožce nebo Velké Rhino Megaways od Pragmatic Play mají lepší RTP 96,53%, respektive 96,48%. Mocná Afrika: 4096 způsobů od Playson má také poměrně nízké RTP jako Rhino Mania s 95,10%.

Celkově vzato Rhino Mania je rozhodně na lepší straně automatů Platipus a stojí za to to vyzkoušet.

Hra vydána: Července 2019

RTP (návrat k hráči): 95,0%

Varianta: Neznámý

Rozložení: 6 x 4

Sázkové řady: 4096

2. Šťastná kočka

Šťastná kočka je výherní automat založený na symbolech Lucky Cat, což jsou sochy koček, které mávají jednou rukou.

Lucky Cats se v japonštině nazývají Maneki Neko (což znamená: vábící kočka) a jsou velmi populární v čínských a japonských kulturách. Zde najdete více informací o figurkách Lucky Cat, pokud máte zájem.

Podívejme se ale nyní na automat Lucky Cat.

Slot se skládá z pravidelné mřížky symbolů 5 x 3.

Divoký symbol nahrazuje všechny symboly kromě symbolů Scatter a Bonus. Wilds se objeví pouze na válcích 2 – 5.

Slot Lucky Cat od Platipuse.

Toto je automat Lucky Cat od Platipuse.

The Symbol scatter znásobí výhru celkovou sázkou. Pokud dostanete 3, 4 nebo 5 symbolů Scatter, the multiplikátory jsou 2x, 50x a 200x Celkový počet sázek.

V mém poměrně dlouhém testování jsem nemohl získat 3 nebo více symbolů Scatter, ale můj předpoklad je, že 3 nebo více Scatterů znásobí další výhry stejného roztočení tímto multiplikátorem. Text obrazovky s informacemi o slotu Lucky Cat bylo docela těžké interpretovat, co vlastně multiplikátor dělá. Ale to je teď můj odhad.

The Bonusové symboly objeví se na válcích v hromádkách 2 nebo 3 symbolů. Hodnoty bonusových symbolů se mohou pohybovat mezi 50 a 250. Libovolná kombinace s 6 nebo více bonusových symbolů aktivuje Funkce Respin.

Funkce Respin znamená, že se výhry počítají sečtením odměn specifikovaných u každého symbolu bonusu.

Slot Lucky Cat od Platipuse.

Toto je funkce Respin, kde musíte honit peněžní ceny a jackpoty ze symbolů bonusů.

Na začátku dostanete 3 odpovědi. Pokud se na válcích objeví alespoň 1 další bonusový symbol, odpovědi se znovu nastaví na 3. Všechny bonusové symboly jsou až do konce bonusu lepkavé.

Vyhrajete Velký jackpot (100 000x sázek na řádek), pokud jsou všechny pozice symbolů vyplněny bonusovým symbolem. Upozorňujeme, že multiplikátor jackpotu je krát sázky na řádek, ne krát sázku jako obvykle u výherních automatů.

Slot Lucky Cat od Platipuse.

Slot Lucky Cat a symboly Scatter a Wild ve hře.

Na závěr je Lucky Cat velmi barevná výherní hra s plynulou hratelností. Pocitu slotu by prospěla zvuková stopa, protože neexistovala vůbec žádná hudba na pozadí. Také zvuky jsou celkem základní.

Funkce slotů také něco postrádají. Funkci Scatter jsem nemohl vůbec otestovat, protože jsem během celého testování nemohl chytit 3 a více Scatterů.

Funkce Respin se stala několikrát a to bylo v pořádku. Podle mého názoru by funkce mohly potřebovat něco víc, aby byl slot po chvíli zajímavější.

Procento RTP (návrat k hráči) je opravdu nízké s 95,0%.

Šťastná kočka je ok hrací automat s velmi málo funkcemi. Abych byl upřímný, nebyl to můj oblíbený a po krátké době se nudil.

Hra vydána: Květen 2019

RTP (návrat k hráči): 95,0%

Varianta: Neznámý

Rozložení: 5 x 3

Sázkové řady: 20

Nejvyšší sloty RTP Platipus

Tohle jsou nejvyšší procento slotů RTP (návrat k hráči) Našel jsem od Platipa. Obecně se průměrné procento RTP slotů Platipus pohybuje kolem 95%, což lze považovat za poměrně nízké. Obvykle mají ostatní poskytovatelé slotů RTP kolem 96% nebo dokonce přes 97%.

Tady jsou všechny sloty od Platipa, uspořádané od vysoký RTP až nízký RTP. Přidal jsem také data vydání a odchylky (jsou-li nalezeny), abych vám usnadnil výběr slotu.

 • Jackpot Lab – Vydáno 12. 2019 – Odchylka: Neznámý – RTP: 95,2%
 • Great Ocean – Vydáno 10. 2018 – Odchylka: Neznámá – RTP: 95,09%
 • Fruity Sevens – Vydáno 10. 2017 – Odchylka: Střední – RTP: 95,09%
 • Fiery Planet – Vydáno říjen 2017 – Odchylka: Střední – RTP: 95,09%
 • Lucky Money – Vydáno 10. 2017 – Odchylka: Střední – RTP: 95,09%
 • Arabian Tales – Vydáno 10. 2017 – Odchylka: Vysoká – RTP: 95,03%
 • Power of Poseidon – Vydáno 3. března 2018 – Odchylka: Neznámá – RTP: 95,03%
 • Crystal Sevens – Vydáno v květnu 2018 – Variance: Neznámá – RTP: 95,03%
 • Pharaoh’s Empire – Vydáno duben 2019 – Variance: Neznámá – RTP: 95,02%
 • Safari Adventures – Vydáno 10. 2017 – Odchylka: Vysoká – RTP: 95,02%
 • Princess of Birds – Vydáno 10. 2017 – Variance: Neznámá – RTP: 95,02%
 • Magical Mirror – Vydáno v říjnu 2017 – Odchylka: Střední – RTP: 95,02%
 • Juicy Spins – Vydáno v říjnu 2017 – Odchylka: Vysoká – RTP: 95,02%
 • Webby Heroes – Vydáno v červnu 2019 – Varianta: Neznámý – RTP: 95,01%
 • Legend of Atlantis – Vydáno červenec 2018 – Odchylka: Nízká – RTP: 95,01%
 • Pirate’s Map – Vydáno únor 2020 – Odchylka: Neznámý – RTP: 95,0%
 • Jade Valley – Vydáno leden 2019 – Odchylka: Střední – RTP: 95,0%
 • Lucky Cat – Vydáno květen 2019 – Odchylka: Neznámý – RTP: 95,0%
 • Rhino Mania – Vydáno červenec 2019 – Variance: Neznámá – RTP: 95,0%
 • Aztécké mince – vydáno v listopadu 2019 – varianta: neznámá – RTP: 95,0%
 • Čínští tygři – Vydáno září 2019 – Odchylka: Neznámá – RTP: 95,0%
 • Popelka – Vydáno duben 2018 – Odchylka: Neznámá – RTP: 95,0%
 • Jungle Spin – Vydáno 10. 2017 – Odchylka: Vysoká – RTP: 95,0%
 • Neon Classic – Vydáno leden 2019 – Odchylka: Neznámý – RTP: 95,0%
 • Crazy Jelly – Vydáno 10. 2017 – Odchylka: Vysoká – RTP: 95,0%
 • Bison Trail – Vydáno 2. února 2019 – Odchylka: Neznámý – RTP: 94,99%
 • Cleo’s Gold – Vydáno v říjnu 2017 – Odchylka: Střední – RTP: 94,99%
 • Lucky Dolphin – Vydáno 10. 2017 – Odchylka: Vysoká – RTP: 94,99%
 • Mega Drago – Vydáno 8. srpna 2018 – Odchylka: Střední – RTP: 94,99%
 • Book of Egypt – Released Oct 2017 – Variance: High – RTP: 94,98%
 • Triple Dragon – Vydáno leden 2018 – Odchylka: Vysoká – RTP: 94,98%
 • Richy Witchy – Vydáno v říjnu 2017 – Odchylka: Vysoká – RTP: 95,0%
 • Magical Wolf – Vydáno 10. 2017 – Odchylka: Vysoká – RTP: 94,99%
 • Síla bohů – Vydáno 10. 2017 – Odchylka: Střední – RTP: 94,99%
 • Monkey’s Journey – Vydáno v říjnu 2017 – Odchylka: Střední – RTP: 94,99%
 • Fairy Forest – Vydáno 10. 2017 – Odchylka: Nízká – RTP: 94,99%
 • Mistress of Amazon – Vydáno 10. 2017 – Odchylka: Vysoká – RTP: 94,98%
 • Love Is – Vydáno 10. 2017 – Odchylka: Vysoká – RTP: 94,98%
 • Crocoman – Vydáno 10. 2017 – Odchylka: Vysoká – RTP: 94,98%
 • Jewel Bang – Vydáno říjen 2017 – Odchylka: Nízká – RTP: 94,98%
 • Aztec Temple – Vydáno květen 2017 – Odchylka: Vysoká – RTP: 94,97%
 • Sakura Wind – Vydáno 10. 2017 – Odchylka: Neznámá – RTP: 94,96%

Doporučená bitcoinová kasina s automaty Platipus

Tato bitcoinová kasina nabízejí při výběru sloty Platipus.

CasinoBonusFeatures Přejít na web

1. BitStarz Casino

Logo BitStarz Japonsko o úroveň výš Dobrodružství

2 BTC + 180 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 152% až do 2 BTC + 180 roztočení zdarma. Celkový bonus je 6 BTC + 180 otočení zdarma. Bonus bez vkladu: 20 zatočení zdarma. Sázení: 40x bonus.

Podporovány sloty Platipus

Důvěryhodné kasino od roku 2014

2600+ kasinových her

Rychlé vklady a výběry

Recenze BitStarz

Přidej se teď

2. mBit Casino

Logo mBit Casino

2 BTC + 100 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 150% až do 2 BTC + 100 zatočení zdarma. Celkový bonus je 6 BTC + 100 zatočení zdarma. Bonus bez vkladu: 50 zatočení zdarma. Sázení: 40x bonus.

Podporovány sloty Platipus

Rychlý a plynulý web

2528 kasinových her

96 výherních automatů na jackpot

mBit Casino recenze

Přidej se teď

3. 7Bit Casino

Logo 7Bit Casino

1,5 BTC + 100 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 157% až do 1,5 BTC + 100 zatočení zdarma. Celkový bonus je 5 BTC + 100 zatočení zdarma. Sázení: 40x.

Podporovány sloty Platipus

Zkušené kasino od roku 2014

704 kasinových her

39 jackpotových slotů

Recenze 7Bit Casino

Přidej se teď

4. Bitcoin Penguin Casino

Logo bitcoinu Penguin

0,2 BTC + 40 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 150% až 0,2 BTC + 40 zatočení zdarma. Celkový bonus je 0,4 BTC + 65 roztočení zdarma. Sázení: 45x.

Podporovány sloty Platipus

Zkušené kasino založené v roce 2014

558 kasinových her

Recenze Bitcoin Penguin

Přidej se teď

5. Kasino Oshi

Logo kasina Oshi

1,25 BTC + 180 otočení zdarma

Bonus za první vklad je 100% až do 1,25 BTC + 180 otočení zdarma. Celkový bonus je 5 BTC + 225 otočení zdarma. Sázení: 40x.

Podporovány sloty Platipus

Obrovské množství her

2528 kasinových her

57 jackpotových slotů

Recenze kasina Oshi

Přidej se teď

6. Kasino Mars

Logo kasina Mars

1 BTC + 50 zatočení zdarma

Bonus za první vklad je 100% až do 1 BTC + 50 zatočení zdarma. Celkový bonus je 2 BTC + 50 zatočení zdarma. Sázení: 40x.

Podporovány sloty Platipus

741 kasinových her

16 jackpotových slotů

Recenze kasina Mars

Přidej se teď

uživatelské recenze

Zde je souhrn hodnocení uživatelů slotových her Platipus:

Jak se vám líbí hrací automaty Platipus? Sdělte nám prosím své myšlenky níže ve formuláři pro komentář!

Závěrečné myšlenky

Toto byl náš článek o slotech Platipus. Neváhejte poslat e-mail, napsat zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře nebo zde napsat své připomínky či návrhy!

Děkuji za přečtení!

Zdroje pro tento článek:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map