Nyní přijímáme příspěvky od uživatelů pro spuštění platformy

Jak je uvedeno v bílý papír, Platforma CoinFi bude zahrnovat crowdsourcingový ekosystém přispěvatelů poskytujících zprávy a výzkum & analýza.

I když je to konečná vize, je třeba udělat hodně práce, než se dostaneme do této fáze. Našu práci v této oblasti považujeme za práci zahradníků – abychom měli prosperující mediální platformu, kde nejlepší mozky v kryptoměně mohou sdílet své nápady / výzkum a uživatelé jsou motivováni k zasílání aktuálních zpráv o pohybu trhu, musíme vytvořit správné prostředí, semena rostlin a poté ekosystém pečlivě pečujte, dokud se nestane soběstačným.

Požadavkem na příspěvky od talentovaných vědců a analytiků je způsob, jakým v této zahradě vysazujeme tato první semena.

Pokud máte zájem přispět výměnou za tokeny COFI, přečtěte si níže uvedené pokyny.

Pokud nemáte zájem přispívat, ale chcete podpořit projekt CoinFi, můžete nám pomoci sdílením tohoto příspěvku nebo jeho předáním někomu, koho znáte a kdo možná bude chtít přispět!

Co hledáme?

Zatímco vize ekosystému CoinFi bude zahrnovat širokou škálu výzkumu a analýz, začneme s užším rozsahem.

V tuto chvíli hledáme následující typy obsahu:

Kvantitativní analýza

Máme rádi čísla a data. Pokud máte tezi o tom, jak tradiční kvantitativní faktory, jako je cena, objem, hodnota, hybnost, výnos, kvalita, velikost, ovlivňují výkonnost mince, která je podložena pevnými daty, je to pro nás zajímavé. Také se nám líbí analýza, která zkoumá faktory, o kterých si myslíte, že by mohly být relevantní pro investování do kryptoměny, jako je sentiment, vliv ovlivňujícího, hybnost růstu komunity, dopad poradce atd..

Poznámka k technické analýze: Zatímco TA lze použít k podpoře vaší kvantitativní analýzy, v tuto chvíli nepřijímáme čisté části technické analýzy – definované jako analýza založená pouze na vzorech grafů.

Akční investiční nápady

Pište o minci, tokenu, kryptoměně / projektu aktivním způsobem pro investory do kryptoměny. Makroekonomické příspěvky jsou v pořádku, ale nepublikujeme články, které jsou primárně zaměřeny na ekonomickou teorii nebo politiku. Výslovná doporučení nákupu / prodeje nejsou to, co hledáme, ale váš kousek by měl pomoci čtenáři učinit investiční rozhodnutí.

Základní analýza


Oceňujeme přísnou základní analýzu. Prozkoumejte základní obchodní model, technologii, základ kódu, konkurenční prostředí, tým, ocenění nebo jiné aspekty mince, tokenu nebo jiného kryptoměny. Oceňujeme dobře prezentované a důkladně prozkoumané kousky, které nabízejí informované hledisko.

Osobní zkušenost

Důraz je kladen na užitečné informace, výzkum, analýzu a data, ale hovořit o osobních zkušenostech je v pořádku v souvislosti s vysvětlením, proč jste se rozhodli koupit nebo prodat minci pro své portfolio. Ceníme si poznatků o tom, proč investoři v kryptoměně učinili rozhodnutí, která udělali – je na čtenářích, aby sami vyhodnotili vaše úvahy. Ale poskytnutím výzkumu a úvah na podporu vašeho rozhodnutí bude vaše osobní zkušenost cennější.

Redakční pokyny

Aby byl odeslaný obsah způsobilý ke zveřejnění, musí také splňovat následující redakční pravidla.

Jak přispět výzkumem & analýzu ekosystému CoinFi

  1. Přihlaste se nebo se zaregistrujte na hlavním panelu CoinFi zde.
  2. Klikněte na ikonu „Přispět obsahem“ knoflík.
  3. Postupujte podle pokynů a odešlete analýzu.
  4. Každý příspěvek ohodnocíme a zkontrolujeme. Pokud splňuje naše redakční pokyny a získá vysoké skóre kvality, zveřejníme to na platformě CoinFi.

Jak bude odškodněno přispěvatelům?

Získejte 2 000–2500 * COFI za své nejlepší nápady a soutěžte v naší měsíční soutěži o ještě větší odměny (až + 100% bonus).

Náš kompenzační algoritmus nakonec zohlední hodnocení kvality davu a kontrolu faktů. V tuto chvíli uživatel přispěl průzkumem & analýza bude interně hodnocena naším redakčním týmem v 5 kvalitativních dimenzích. Toto skóre bude použito k určení základní kompenzace za kus.

Každá figurka bude hodnocena v následující 5 dimenzi kvality:

  1. Přesvědčivost – jak dobře autor argumentuje? Jak dobře uvažování obstojí v intenzivní kontrole?
  2. Originalita – je to jedinečný nápad? Pokud je to téma, které už bylo mnohokrát probráno, nabízí dílo konverzaci něco nového? Mohli byste přistoupit ke skupině vzdělaných kryptoinvestorů a zahájit konverzaci kolem myšlenky uvedené v díle?
  3. Hloubka výzkumu – dělá článek široké zobecnění, aniž by jej podložil důkladným výzkumem?
  4. Kvalita doručení – jak dobře je dílo napsáno? Je to poutavé? Vyhněte se zjednodušujícím vyprávěním, která ve skutečnosti neodpovídají všem faktům. Přijměte data, kontext obklopující události, složitost a nuance.
  5. Činnost – pomůže tento kousek kryptoměnovým investorům dělat lepší rozhodnutí? Pokud ne, pravděpodobně to není to pravé pro CoinFi.

Aby byl odeslaný obsah způsobilý ke zveřejnění, musí také splňovat následující redakční pravidla.

Jak se počítá kompenzace

Pro každou dimenzi odeslal uživatel průzkum & analýza bude hodnocena z 5.

Celkem bude vyděleno 5 pro výsledný vážený multiplikátor kvality, který se bude pohybovat od 1 do 5 (ačkoli nebudeme publikovat žádného vládce, který má skóre pod 4).

Vzorec pro výpočet kompenzace bude následující, kde základní sazba = 500 COFI a multiplikátor vážené kvality se bude pohybovat od 4 do 5:

Základní sazba x Násobitel vážené kvality = Kompenzace

Zmatený? Zde je jednoduchý příklad výpočtu:

Johnny Bitcoin předkládá dobře napsaný kus kvantitativní analýzy, který ukazuje, jak je celkový objem financování ICO předním ukazatelem ceny etherea, a má data, která svůj argument podporují. Naši redaktoři hodnotí tento hypotetický článek:

Přesvědčivost: 5

Originalita: 4.5

Hloubka výzkumu: 5

Kvalita dodávky: 3.5

Akčnost: 4

Celkové skóre kvality 22

Vážené skóre kvality = 22/5 = 4.4

Když dílo zveřejníme, Johnny bude vyplacen 2200 COFI za jeho příspěvek (500 COFI x 4.4).

Poznámka: Články s váženým skóre kvality pod 4 nebudou považovány za zveřejněné, takže přispěvatelé budou vydělávat 2000–2500 * COFI v závislosti na kvalitě. 

Soutěž v žebříčku & Bonus

Kromě odměny za zveřejněný kus budeme pořádat soutěž odměňování přispěvatelů, kteří pravidelně odesílají kvalitní obsah, který splňuje naše publikační kritéria.

Nejlepší přispěvatelé budou mít možnost vyhrát bonusy navíc k jejich základní kompenzaci. Výsledková tabulka je hodnocena na základě součtu skóre kvality u všech publikovaných příspěvků přispěvatele.

1. místo: 100% bonus v COFI

2. místo: 50% bonus v COFI

3. místo: 25% bonus v COFI

4.-10. Místo: 15% bonus v COFI

11.-30. Místo: 5% bonus v COFI

Prozatím je časová osa soutěže otevřená, brzy oznámíme další podrobnosti.

* Změny vyhrazeny

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map