Klíč k úspěšnému obchodování s kryptoměnou

Ať už je to obchodování s akciemi nebo obchodování s kryptoměnou, je víceméně stejné. Dělat chyby je běžné a zcela nevyhnutelné. Chcete-li získat úspěšné výsledky obchodování s kryptoměnou, je důležité porušit špatné návyky, protože mohou velmi snadno vést k finanční sebevraždě.

Úspěšné obchodování s kryptoměnou: nejlepší strategie obchodování s bitcoiny

Dnes se tedy ponoříme do zastrašujícího, ale vzrušujícího obchodního trhu a naučíme se několik nejlepších obchodních tipů, aniž bychom se dopustili běžných chyb.

Ať už patříte na tradiční trh obchodování s akciemi nebo Trh obchodování s kryptoměnou, to je pro všechny investory.

  • Naučte se řídit riziko 

Správa peněz musí být vaší první prioritou a musí být přísná. Chcete-li dodržovat společné pravidlo, snažte se neriskovat maximálně 2 procenta na jeden obchod. To je správně. Budujte diverzifikované portfolio investováním do řady akcií nebo kryptoměn. Riziko ztráty peněz by bylo zmírněno.

Diverzifikovat ze skupiny investic, která má stejný negativní faktor. Pokud budete mít všechna svá vejce v jednom koši, možnost ztráty všech je docela vysoká.

  • Dávejte pozor na alternativní investiční příležitosti

Akciový a kryptoměnový trh získává nové přírůstky každý druhý den. Pozorně sledujte tyto potenciální projekty a proměňte je ve svůj prospěch.

Například Initial Coin Offering (ICO) je něco, co přináší řadu projektů, které hledají crowdsourcing na trhu. Start-upy založené na blockchainu jsou také skvělou investiční příležitostí, do které se můžete dostat. Nikdy tedy nepřestávejte hledat nové projekty, do kterých investujete, protože nepřestanou přicházet.

  • Naplánujte výjezd a vstup podle svých schopností podstupovat riziko

Nedělejte chybu a vstupte na obchodní trh bez plánu. To je jedna z nejhorších věcí, které může obchodník udělat. Vždy mějte nejprve plán, jinak se ztratíte. Tento plán by měl zahrnovat časový rámec, stop stop a výstupní bod.

Například Dollar-Cost Averaging (DCA) je investiční technika k nákupu fixní dolarové částky projektu podle pravidelného harmonogramu, bez ohledu na jeho cenu akcie.

Jasnost v tomto bodě vám v zásadě pomůže škálovat z obchodování, aniž byste vypadali jako bezcílná osoba, která potřebuje směr. Také se ujistěte, že se řídíte tímto plánem, nebo je to všechno k ničemu!

  • Ceny ovlivňují sentimenty, takže zůstaňte v obraze

Nelze to dostatečně zdůraznit. Akciový i kryptografický trh jsou vysoce volatilní a mění se každou hodinu a někdy každou minutu. Ne každý může hrát tuto hru a pokud se chcete dostat do jejího hlubokého konce, musíte s ní být blízce obeznámeni.

Například Coindesk je jedním z nejlepších webů, kde lze získat všechny aktuální informace o zprávách o kryptoměnách, a pro investory na akciových trzích vám Reuters může hodně pomoci.

  • Sledujte trendy na vlastní riziko

Nechoďte a začněte obchodovat proti trendu. Protože boj s trendy není rozhodně snadný ani levný. Než se rozhodnete, pochopte dynamiku poptávky a nabídky.


Jít proti trendovému přístupu vám může občas prospět, ale ne vždy, proto je důležité být medvědí na medvědím trhu a býčí na býčím trhu.

  •  „Páková“ past není pro každého

Pákový efekt v podstatě využívá vypůjčené peníze k obchodování. Je to nástroj, který se může ukázat jako opravdu špatný nebo dobrý. Pokud nakonec přijdete o své vypůjčené peníze, hromadíte se hluboko v dluhu, který bude zahrnovat vaši počáteční investici a úrok dlužníka z těchto peněz. Vyhýbejte se této chybě za každou cenu!

  • Někdy prohrajete a je to v pořádku!

Vzhledem k volatilitě obou trhů dělá mnoho obchodníků, zejména začátečníků, tu chybu, že přicházejí s nerealistickými cíli. Je zcela možné vydělat tisíce za den a současně přijít o miliony. Stačí se soustředit na své obchodování a peníze budou plynout přirozeně.  

Cílem je posílit investory bez ohledu na to, zda patříte na tradiční akciový trh nebo na trh kryptoměny. Při obchodování se řiďte těmito tipy a vyvarujte se chyb, abyste ze své investice vytěžili maximum. Máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy, neváhejte se na mě obrátit komentářem níže!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map