Nejlepší servery / skupiny Crypto Discord, které budou následovat v roce 2021

Pokud jste na trhu s kryptoměnou noví, musíte se pokusit připojit k několika komunitám sociálních médií získejte podstatu této revoluční technologie. Twitter, Reddit, Medium a Instagram zaznamenávají v roce 2021 masivní nárůst počtu účtů, protože bitcoinový a krypto trh stále drží rekordní maxima. Navzdory vlivu společností Reddit a Twitter na vytváření velkých krypto komunit roste jedna platforma sociálních médií jako oblíbená pro krypto nadšence po celém světě – SVÁR! 

Ať už chcete získat nějaké další obchodní tipy, dozvědět se o nejnovějších věcech na trhu nebo se dozvědět více o technologii, kryptoobchodování Discord a diskusní „servery“ mají vše. Najít je však trochu náročné – protože budete potřebovat pozvánku. 

Cílem tohoto článku je seznámit vás se špičkovými servery / skupinami kryptoměny Discord, které poskytují diskusní fórum a obchodní signály na trhu kryptoměn. Níže je pro vás 10 nejžhavějších a nejlepších serverů Crypto Discord v roce 2021. 

Co je to Discord Server?

Každá komunita Discord je organizována do kolekce odlišných kanálů, které tvoří server. Každý server má své vlastní pozvané členy, témata, pravidla a kanály. Jakmile se připojíte k serveru, můžete přispívat do libovolného kanálu a diskutovat s ostatními členy chatujícími v konkrétním kanálu. 

Servery jsou plné textových kanálů a hlasových kanálů (kde můžete chatovat s ostatními). Můžete také sdílet videa, obrázky, internetové odkazy, hudbu a další. Otevření serveru na Discordu je zdarma. 

Jak efektivně používat vaše servery Crypto Discord

Zatímco Discord se stává miláčkem sociálních médií pro kryptoměnové investory, většina z nich krypto Discord skupiny jsou stále neúčinné. To vidělo většinu kryptoměnových investorů přejít na Telegram, aby komunikovali s ostatními kryptofanatiky, navzdory skutečnosti, že Discord je mnohem lepší. 

Zde je několik tipů, které vám pomohou vytěžit z vašeho serveru Discord zaměřeného na kryptoměny maximum.

 • Uzamkněte svá oprávnění, abyste zabránili spamování a podvodům na serveru Discord. 
 • Spravujte oznámení o zprávách, abyste zabránili upozorňování každého člena serveru při každém odeslání zprávy na kanál.
 • Nastavit stráž robota, aby se zabránilo spamování vašich členů. Toho lze dosáhnout nastavením kódu captcha, který zajistí, aby k ostatním členům vašeho serveru měli přístup pouze lidé. 
 • Ujistěte se, že váš server Discord má přátelské rozhraní a není přeplněný. 

Jak vybrat nejlepší server / skupinu Crypto Discord

Nalezení dobrých serverů pro kryptoměnu pro sebe (zejména pokud jste první časovačem Discord) může být výzvou vzhledem k obrovskému počtu podvodných skupin. Níže uvádíme stručný seznam toho, na co byste se měli podívat, než se připojíte k serveru kryptoměny Discord. 

 1. Počet členů na serveru.
 2. Zkontrolujte, zda má server Bot Guards. 
 3. Je platforma uživatelsky přívětivá?
 4. Je skupina interaktivní a slušná?
 5. Vyberte si mezi placenými a bezplatnými kanály.
 6. Obsah, který byste chtěli spotřebovat – obchodní signály vs. obecné krypto zprávy atd. 

Nejlepší skupiny Crypto Discord

Díky diskusním kvalitám odpovídajícím Twitteru a dobře organizované a regulované struktuře podobné Redditu je Discord sen kryptoměnového investora. Discord vám nabízí příležitost pracovat s interaktivní komunitou a sdílet vášeň pro technologii. 

Níže je uveden seznam nejlepších kryptografických kanálů Discord v roce 2021, ke kterým byste se měli připojit, abyste získali obchodní signály a diskutovali o rostoucí technologii. 


Pozn .: Některé kanály mají spam, nevýhody a shills. Než použijete obchodní signály a informace z těchto skupin Discord k provádění investičních rozhodnutí, proveďte svůj vlastní průzkum.

 • r / kryptoměna

krypto skupina Discord

Úspěšný vzestup r / kryptoměny na Redditu zrodil server Discord, který umožňuje pouze pozvané. Server je jednou z největších skupin Discord v současné době v kryptoměně – nabízí členům platformu pro diskusi o kryptoměnách. 

Od kryptoobchodů po DeFi až po výnosy ze zemědělství, altcoinů, těžby a transakcí s velrybami – vše lze dotazovat ve skupině r / Cryptocurrency Discord. 

Členové: 39 468

Pozvat odkaz: https://discord.com/invite/8T7aqnZ

 • MEGA Pump – investiční skupina pro kryptoměny

krypto skupina Discord

MEGA Pump, jak zní název serveru Discord, je skupina zaměřená na nákup a prodej kryptoměn v režimu „pump and dump“. Tato skupina poskytuje uživatelům šanci maximalizovat své zisky prostřednictvím obchodních signálů a zpravodajského kanálu, aby drželi krok s aktuálním dění v krypto.

Server také poskytuje stránku „Výsledky“ ke sledování obchodů navrhovaných ve skupině. Nakonec MEGA Pump také poskytuje „přidružený systém“, který odměňuje ty, kteří do skupiny přinášejí nové investory.  

Členové: 96 483

Odkaz na pozvánku: https://discord.com/invite/MZ56B8Pwsn

 • Dnes tlačíme 

Dneswepush

Další bitcoinová investiční skupina na seznamu. Today We Push se skládá z pěti veřejných kanálů na jeho serveru – #announcements, # affiliate-system, # general-chat, # create-invites (kde můžete pozvat své přidružené subjekty na server) a # server-guide. Kanál průvodce serverem vám poskytne průvodce nejdůležitějšími soukromými, placenými a bezplatnými kanály na serveru. 

Přestože se jedná o investiční skupinu pro bitcoiny, Today We Push také sestává z čerpání kanálů různých „in-form“ tokenů.

Členové: 45,855

Odkaz na pozvánku: https://discord.com/invite/EyTDH6bqZg

 • WallStreetBets kryptočerpadla

krypto skupina Discord

Pokud jste si udrželi přehled o nedávné ságě Gamestock, pak jste jistě slyšeli o WallStreetBets, stránce Reddit věnované tahání retailových fondů a zhroucení prodejců hedgeových fondů. Úspěch stránky Reddit zaznamenal řadu spinoffů – kryptočerpadla WallStreetBets jako jedna z nejvýznamnějších na Discordu. 

Tento server Discord je hlavně skupina čerpadel, přičemž komunita se rozhodne koupit token na jedné burze ve snaze nafouknout cenu a získat zisky. Nabízí také kanál výsledků a přidružený program pro pozvánky.  

Členové: 72 854

Odkaz na pozvánku: https://discord.com/invite/zUtvSwmZH2

 • Signál velké pumpy – bitcoinová investiční skupina

krypto skupina Discord

Big Pump Signal – Bitcoin Investment Group je jedním z největších serverů zaměřených na kryptoměny na Discordu. Téměř 250 000 členů přispívá do skupiny – chatuje o kryptoměně, diskutuje o nových krypto událostech a nakupuje nebo prodává obchodní signály. 

Denně jsou vytvářeny kanály „Signálu pumpy“, které vám dávají příležitost obchodovat spolu s množstvím nadšenců kryptoměn na serveru Discord. 

Členové: 248 800

Odkaz na pozvánku: https://discord.com/invite/UjmYxtDe

 • Cryptex Commonwealth 

krypto skupina Discord

Cryptex Commonwealth se zaměřuje na investory kryptoměny, kteří se dívají na dlouhodobé horizonty a pořádají různé informativní diskuse. Chcete-li se připojit, musíte mít kód pro pozvání, představit se ostatním členům a počkat 24 hodin, než vás moderátor („Allen“) ověří a přidá na server. 

Členové: 9 832 

Odkaz na pozvánku: https://discord.com/invite/qnZwJDS

 • Elitní krypto signály

krypto skupina Discord

Jako jedna z nejorganizovanějších skupin krypto Discord poskytuje Elite Crypto Signals bezplatné i placené kanály. Zatímco server má na výběr širokou škálu kanálů, nejaktivnější kanály na serveru se zaměřují na předpovědi nákupu a prodeje a obchodní signály. Taková je vážnost skupiny, že obchodníci na serveru nakupují a prodávají „přesné“ obchodní signály až za 30 $ za signál. 

Server je také skvělý, když udržuje nad vodou aktuální dění na trhu kryptoměn, sdílí memy a diskutuje o vašich názorech na akci na cenovém trhu.. 

Členové: 14 340

Odkaz na pozvánku: https://discord.com/invite/sc6Me8g

 • Praskání kryptoměny

krypto skupina Discord

Jeden z nejstarších a nejrůznějších krypto serverů Discord. Cracking Crypto nabízí členům širokou škálu informací o kryptoměnách a diskusích o jakýchkoli kryptografických dotazech. 

Server má šest hlavních kanálů – mnohem více než kterýkoli jiný server na tomto seznamu – včetně úvodů, prémiových informací pro upsané investory, signálů obchodních analýz, obecných chatů, krypto zdrojů a partnerství zabezpečených v krypto ekosystému. 

Členové: 11,272

Odkaz na pozvánku: https://discord.com/invite/zJkxzrq

Závěr

Jak trh zuří na hranici 2 bilionů dolarů, očekává se, že se do kryptoměny připojí více lidí a nalezení užitečné komunity by jim mohlo pomoci rychleji růst v tomto ekosystému divokého západu. Discord je skvělým místem k nalezení všech vašich odpovědí v kryptoměně, obchodních signálů k dosažení zisku a nových přátel ke sdílení vašich znalostí kryptoměny. 

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map