DIGIPULSE ICO recenze a kompletní analýza

Ahoj kluci! Pokud jste obdivovatelem krypto světa, jistě jste o ICO slyšeli a pokud jste jedním z těch, kteří neustále hledají velké ethereum nebo bitcoin, jste na správném místě! Takže dnes Coingape tým vás provede jedním z úspěšně spuštěných DigiPulse ICO. I když neexistují žádné takové písemné standardy, které by vážily ICO, pokusíme se analyzovat toto ICO proti některým odborníkům vybraným parametrům, abychom poskytli jasný obraz.

Recenze ICO společnosti Digipulse

Pokud se obáváte ztráty digitálních aktiv nebo vás ruší myšlenky na jejich předání oprávněným dědicům, pak toto je jedno hodnocení ICO, které nesmíte přeskočit.

Kryptoměny byli v posledním desetiletí docela úspěšní při výstavbě výstavní scény, a přestože tyto (kryptoměny) slouží jako blízké výhodným investičním možnostem pro investory new age, fungují bezvadně, pokud jde o vytváření aktiv pro budoucí generaci. Existuje však zásadní problém, o kterém se většinou nedaří diskutovat, kterým je předávání jeho dědictví jeho právoplatnému dědici.

DigiPulse je tu, aby vyřešil tento váš přesný problém. V zásadě, zatímco oni budou první, kdo se bude zabývat problémy escheatmentu, plánovali zajistit, aby se vaše digitální aktiva dostala k jejich právoplatným dědicům, a to vytvořením infrastruktury, kterou se snaží proměnit v standard kryptového průmyslu pro budoucí generace Přijít.

Co se DigiPulse snaží vyřešit

Po zavedení blockchainu a bitcoinu v roce 2009 trvalo docela dlouho, než lidé přijali to samé. Nyní se však věci změnily, protože právě tyto kryptoměny hrají v současných scénářích roli hlavních investičních možností. Jak jsme však již byli představeni, tyto kryptoměny mají v sobě nedostatky a ta, kterou řeší tým DigiPulse, není nic jiného než chyba escheatmentu, podle kterého, pokud majitel digitálního aktiva (digitální peněženky) není schopen k přístupu k nim buď z důvodu úmrtí, nebo dokonce v případě ztráty paměti, tato aktiva zůstanou u vybraného poskytovatele služeb po dobu stanovenou v podmínkách smlouvy a poté budou tato aktiva předána zpět do stavu registrovaná společnost.

Obchodní model – S poplatkem za předplatné účtovaným měsíčně nebo ročně (tokeny DGP nebo fiat měny jsou za poplatek) funguje organizace DigiPulse na platformě SaaS. Pokud se však uživatel rozhodne zaplatit poplatek pomocí tokenu DGP, bude platit o 50% méně za stejný časový rámec ve srovnání s fiat měnou. I když jsme si jisti, že tento krok týmu DigiPulse pomůže zvýšit povědomí o minci, totéž bude motivovat lidi k těžbě tokenu za účelem bezplatného využívání služeb.

Technologie DigiPulse – Uživatel bude ten, kdo se rozhodne, s jakou integrací chce propojit svůj účet, a metodu, kterou si přejí sledovat svou aktivitu (dokonce i období nečinnosti, které spustí odesílání dat). Platforma automaticky zjišťuje stav uživatele se všemi třemi, aplikací pro stolní počítače, webovými integracemi a mobilní aplikací.

Probíhá převod aktiv – S možností nechat se ověřit s ID uživatele i bez něj, DigiPulse zajišťuje, aby uživatelé (kteří se rozhodli přihlásit bez ID) zajistili převod aktiv na třetí stranu dle svého výběru tím, že budou pracovat jako digitální exekutor. Zatímco pokud se uživatel rozhodne přihlásit s podporou ID, informace budou přímo předány dědici s podporou informací poskytnutých původním držitelem aktiv.

Uživatel DigiPulse si může pro každou úschovnu vybrat jednu ze dvou možností a stejná bude uchována jako tajný klíč, což znamená, že nikdo nedosáhne žádné jiné informace než držitel majetku nebo dědic (jakmile je úschovna vytvořena). Pokud však vytváříte obraz, že tento proces je mnohem méně mnohostranný, než jste si mysleli, pak se mýlíte. Jakmile je dosaženo období nečinnosti, DigiPulse začíná procesem zjišťování polohy držitele účtu, když se potvrdí, že na pozici musí být umístěn dědic, použije se jeden ze tří scénářů v závislosti na přidruženém typu integrace.

Stav projektu 

• S vyvinutou platformou DigiPulse čeká na beta verzi, která je naplánována po několika měsících, jakmile skončí počáteční nabídka mincí.

• Aplikace pro chytré telefony je připravena a čeká na vydání v obchodech s aplikacemi.


• Tým DigiPulse plánuje nastavit úroveň zabezpečení PCI DSS s příslušnou certifikací. PCI DSS je běžně používaný typ certifikace bankami a dalšími finančními odvětvími, které vyžadují silný audit a ochranu PII (osobní identifikační údaje).

• Při shromažďování týmu profesionálů, kteří se specializují na oblast IT, práva a kryptoměny

• Získané služby prvního partnera – San Francisco se sídlem v Coinbase 2 (poskytovatel peněženky s kryptoměnou umožnil společnosti DigiPulse převést aktivum v hodnotě až 50 000 USD jménem uživatele)

• Zahájen v Lotyšsku v roce 2016 („APNIKA“), základní koncept projektu pochází od Dmitrije Dementyev-Dedelise, který má hluboké technické a psychologické znalosti fundraisingu.

• DigiPulse nebude mít úschovu – DigiPulse věří, že úschova nepřidává žádnou další vrstvu důvěryhodnosti, spíše se sama stává nadbytečnou.

• Během crowdsale půjdou prostředky ke smlouvě a poté budou znovu přiděleny do multisig peněženky

• Podrobné rozdělení shromážděných prostředků bylo vysvětleno na webových stránkách a v bílé knize

Nyní je čas na hodnocení!

  1. Tým za Digipulse

Tento tým, o kterém se chystáme diskutovat, nepochybně věří ve správnou komunikaci, nejenže dokázal vysvětlit svůj produkt nejjednodušším možným způsobem, ale také pomohl pochopit jeho potřebu. Když byli požádáni, aby vysvětlili co nejjednoduššími slovy, Normunds vysvětlil tento projekt jako „digitální poslední vůli“.

Na otázku, co mají říci o svém týmu, nám Normunds ve skutečnosti řekl, že „zatímco tým je na krypto„ scéně “nový, ale pocházíme ze start-upů a bankovních scén, které jsou známé tím, že nejtěžší pracující lidé. To, co nám chybí v přímé pověsti, pokrýváme tvrdou prací na našem cíli a vytvořením této služby. “.

Recenze ICO společnosti DigipulseRecenze ICO společnosti Digipulse

Dmitrij Dementjev-Dedelis, Spoluzakladatel & CTO – se záměrem získat lepší znalosti o chování lidí Dmitry v současné době spravuje svůj B.Sc. na částečný úvazek v oboru psychologie. Skutečně věří, že tato generace žije polovinu svého života online údržbou a generováním digitálních aktiv, a není pochyb o tom, že nadcházející (generace) utratí více. Proto je docela důležité, aby tato aktiva nebyla pouze zajištěna, ale poskytována jejich právoplatným dědicům. Během práce v sektoru fundraisingu pro univerzity získal Dmitry znalosti a dovednosti spojování dvou světů (chování v reálném světě a digitální říše) dohromady. Také napsal smlouvy o vydávání tokenů a software pro skutečné vydávání tokenů.

Normunds Kvilis, spoluzakladatel & výkonný ředitel – s magisterským titulem v oboru ekonomie a pracovních zkušeností jako analytik v přední skandinávské bance, kde se zaměřil na nejlepší investiční příležitosti a analýzu finančního trhu. Normunds na svém seznamu priorit vždy udržoval kryptoměny. A proto je schopen porozumět problémům a pracovat na jejich řešení.

2. Dostupnost prototypu nebo kódu – podle toho, co jsme poznali prostřednictvím Normundů, mají prototyp platformy za službou ve fázi alfa. V současné době se zaměřují na ICO a vývojář píše kód inteligentního kontraktu, který má být v příštích několika dnech vydán ke kontrole komunitě..

Existuje jen velmi málo případů, kdy můžeme říci, že nám bylo o produktu vysvětleno co nejvíce ilustrovaným způsobem, nicméně tento tým dělá totéž. Když jsme se jich zeptali, zda se do myšlenky, na které pracují, vyplatí investovat, Normunds nám řekl: „Nejprve nastaví službu, která v tomto odvětví chybí. Každý je pronásledován honbou za zisky, ale toto je skutečný problém, který je třeba řešit – plánujeme jej rozvíjet správně. Zadruhé, protože expozice naší služby a uživatelské základny roste, bude k dispozici více mincí, které se použijí k úhradě naší služby.

Recenze ICO společnosti DigipulseRecenze ICO společnosti Digipulse

Obecné nebo vágní – tým nijak neomezoval, kdo se může účastnit. Jednoduše řečeno, na tomto projektu pracují s cílem pomoci komunitě. Souhlasí však s tím, že i když to nebude pro každého perfektní, chtějí si udělat co nejlepší zážitek pro ty, kteří vidí v předávání svých aktiv hodnotu.

I když plánují kontaktovat stávající notáře a pojišťovací makléře, kteří již mají zavedenou zákaznickou základnu a pracují s nimi. DigiPulse má také druhý akční plán, který se blíží digitálním službám a nabízí partnerství (jako u coinbase). Podle týmu by jim ICO poskytlo dostatečnou páku (podpora komunity), aby řekli, že to vidí jako vzájemné zlepšení stávajícího problému.

3. Účel tokenu – Účelem tokenu je pomoci týmu pochopit, kdo přispěl, a funguje to také jako vstup do jejich fondu mincí. Jednoduše řečeno, tokeny fungují jako klíč, který uživateli umožňuje přístup k mincím DigiPulse.

Například v případě, že máte pocit, že potřebujete službu DigiPulse, můžete ji využít zaplacením poplatku za předplatné, ale pokud jste přispěli dříve, získáte coiny (pokud držíte token) a tímto způsobem si vyrobíte pouze jednu platba na začátku.

• Jakékoli přebytečné mince mohou být prodány na burzách za účelem dalšího příjmu.

• Token také poskytne funkci „pasivní těžby“, která lidem umožní získat poměrný podíl mincí z kolektivní těžařské skupiny, aniž by je museli skutečně těžit.

4. Ekonomický model – když byl požádán, aby popsal životaschopný ekonomický model, který za tím stojí, Normunds nám řekl: „naše služba se používá pro dva typy zákazníků: pro ty, kteří se zúčastnili ICO, a pro ty, kteří tak neučinili. Začnu tedy tím druhým. Lidé si mohou předplatit naši službu pomocí fiat a kryptoměn (měsíční, roční předplatné). V tomto případě generujeme zisk, který se dále používá k podpoře růstu a fungování společnosti.

Čím větší je potřeba služby, tím více mincí bude vytěženo. A protože se používají jako platební prostředek, nakonec se vrátí k DigiPulse, který zase bude moci regulovat celkové množství mincí v regulaci pomocí burz “.

Zdánlivá vnímaná nebo skutečná regulační rizika – Jedno z hlavních rizik se týká Spojených států a amerického zákona o cenných papírech z roku 1933. SEC nedávno oznámila, že ICO spadají pod vládu zákona o cenných papírech, a proto DigiPulse nemůže nabídnout jejich ICO občanům USA. To je zřejmé a skutečné. Riziko spočívá v tom, že by jej mohly následovat i jiné země.

5. Budování komunity

Díky pravidelnému přihlašování k odběru zpravodaje a podpoře na Bitcointalks je celkem snadné říci, že tento tým je docela úspěšný v budování komunity kolem svého produktu.

Náš projekt

Poskytování řešení problému je jedním z aspektů, ale ujištění, že uživatel je schopen pochopit to samé a rozmazat jeho vlastnosti, je úplně jiné. Tým DigiPulse hodně pracuje, aby zajistil, že nejen technicky zdatní lidé pochopí, co se děje ve světě kryptoměny, ale všichni musí mít stejné znalosti.

Recenze Digipulse ICORecenze Digipulse ICO

Průměrné hodnocení: 9/10

Můžete se také přihlásit k odběru našeho středního kanálu na adrese https://medium.com/@coingape

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map