Akademie Binance | Zcela zdarma vzdělávací portál bez reklam

Akademie Binance

Prostor kryptoměny je plný zavádějících informací a pro nové obchodníky může být trochu matoucí investovat do kryptoměn. Existuje několik témat, která jsou složitější a vyžadují rozsáhlé vysvětlení, a nalezení zdroje, který nabízí „nezaujatý“ přístup, je skutečně užitečné. To je místo, kde přichází Binance Academy.

Co je to Binance Academy?

Výsledek obrázku pro Binance Academy

Zdroj: Twitter

Binance, populární kryptoburzační společnost, je známá vytvářením nových poboček a platforem, které ve svém rozsáhlém ekosystému slouží různým účelům. 12. prosince 2018 se rozhodli přidat do svého seznamu nabídek speciální platformu věnovanou uživatelům, kteří se chtějí dozvědět více o technologii blockchain a dalších záležitostech souvisejících s krypty a jejich používáním.

Platforma obsahuje více než 500 různých článků, které poskytují nezaujaté informace o různých tématech souvisejících s krypto světem.

Uváděné články jsou obvykle vysvětlující části a návody, přičemž hlavní předměty podrobně vysvětlují proces těžby, krypto burzy a také to, co jsou krypto aktiva a jak obecně fungují. Binance Academy ve svých videích ani na platformě nenabízí žádné reklamy, což uživatelům umožňuje nerušeně si užít vzdělávací zážitek.

Ted Lin, ředitel pro růst společnosti Binance, učinil následující prohlášení týkající se platformy a jejího účelu:

„Vzdělání je nedílným pilířem šíření kryptoměn a blockchainu. Svět je stále ještě v plenkách a svět potřebuje konsolidovaný, snadno použitelný a spolehlivý zdroj znalostí, aby mohl lépe porozumět technologii kryptoměny a distribuované účetní knihy. “

“S Binance Academy je naším cílem poskytnout zcela neutrální platformu s kvalitní, nezaujatou vzdělávací platformou.” Uživatelé se mohou kromě užitečných výukových programů a příruček dozvědět vše o funkcích Blockchain, Security a Economics v jejich preferovaných jazycích. “

Dostupné kategorie

Aby uživatelé, kteří přistupují na platformu, usnadnili hledání, Binance Academy rozdělila své články do čtyř různých kategorií: blockchain, ekonomika, bezpečnost a výukové programy. K dispozici je také video sekce, která rychle vysvětluje témata v krátkých videích.

Kategorie Binance

The Ekonomika Binance Academy část vysvětluje podrobně všechny věci související s obchodováním. Zde se můžete dozvědět o technických ukazatelích a o tom, jak se používají při analýze, vzorcích svícnů, grafech, likviditě a dalších termínech.

The Blockchain část vysvětluje, co je blockchain, jeho případy použití, forky, typy blockchainů a konsensuální protokoly a další technologie na něm založené, jako věštci, SegWit, inteligentní smlouvy, Mimble Wimble, atomové swapy, digitální podpisy a mnoho dalších témat.

Přístupem k Bezpečnostní V této kategorii se uživatelé mohou dozvědět více o úložišti kryptoměn a o tom, jaké technologie peněženky implementují, aby fungovaly a udržovaly zabezpečení kryptoměny. Existují také články o kryptografii, různých bezpečnostních útocích a nástrojích pro zlepšení soukromí a zabezpečení uložených kryptoaktiv.

v Návody, stránka vás naučí, jak používat různé funkce ekosystému Binance, jako jsou půjčky, obchodování s maržemi, výběry, zadávání tržních objednávek, jak používat jejich pokročilé rozhraní, decentralizovanou burzu a průzkumný řetězec. Existují také články, které ukazují, jak používat různé peněženky.

The Video sekce obsahuje Průvodce pro začátečníky Binance, který se skládá ze série devíti videí věnovaných seznámení nových uživatelů s kryptoměnami. Mezi další videa na této platformě patří „Margin Trading Guide“, „Co je to PGP“, „Co jsou Perpetual Futures Contracts“.

Kromě toho všeho existuje FAQ a Glosář sekce, která pokrývá širokou škálu otázek souvisejících s krypto a blockchainem.

Binance také vydal panel žádostí o funkce, kde čtenáři mohou hlasovat o tom, které funkce jsou přidány vedle akademie. Platforma také vydala tři zábavné a poutavé kvízy, další budou v budoucnu.

Statistiky

Bylo oznámeno, že uživatelé strávili na Binance Academy celkem 6 450 000 minut čtením svých článků v průběhu 12měsíčního období. To je ekvivalent 13 let věnovaných učení o blockchainu a kryptách. Jejich videa na YouTube zaregistrovala celkem 12 515 hodin (521 dní) přehrávání.

Uživatelské rozhraní

Od svého uvedení na trh před více než rokem tým Binance Academy neustále přidává další členy a tvrdě pracuje na zvýšení jejich počtu vysoce kvalitních vzdělávacích článků. Příspěvek týmu se však neomezuje pouze na vytváření nového obsahu.

Vývojáři Binance také v roce 2019 pracují na přestavbě celého webu od nuly, aby byla platforma spolehlivější a rychlejší. Rozhraní bylo také přepracováno, aby představilo jednu z nejžádanějších funkcí od jejich uživatelů, světlo & tmavý režim. Tato aktualizace se ukázala jako velmi vítaná, protože byla hodnocena mezi 3 nejlepšími produkty ProductHunt.

Uživatelské rozhraní Binance

Podporované jazyky

Platforma byla vytvořena na podporu mnoha článků v různých jazycích, aby byly její informace dostupné celosvětovému publiku, což může zahrnovat lidi, kteří nemluví anglicky nebo jinými významnými jazyky. Tímto způsobem může být Binance Academy přístupná a pochopitelná větší uživatelskou základnou, která se chce vzdělávat o virtuálních měnách a technologii distribuované účetní knihy.

Rozhraní platformy je v současné době k dispozici v 17 hlavních jazycích:

V roce 2019 rozšířili svůj obsah do dalších dvou jazyků, indonéštiny a japonštiny. Tým také vylepšil přístupnost svého webu implementací převodu textu na řeč ve všech svých článcích.

Část obsahu obsaženého v Akademii je již přeložena do výše zmíněných jazyků, zatímco jiné materiály jsou přeloženy skupinou překladatelů z jejich programu Translation Bounty Program..

Aplikace

Pro zvýšení přístupnosti jejich obsahu vyvinula Binance Academy také několik aplikací. Na začátku roku 2019 spustili svou progresivní webovou aplikaci, která umožňuje instalaci Binance Academy na osobní počítače a umožňuje uživatelům číst články offline.

Později téhož roku přidala Binance Academy dvě mobilní aplikace, jednu pro iOS a jednu pro zařízení Android. Aplikace lze stáhnout z příslušných obchodů.

Aplikace Binance akademie

Jak mohou uživatelé přispívat?

Binance vytvořil program, kde si uživatelé mohou vybrat jedno z předem stanovených témat, vytvořit pro něj obsah a poté jej odeslat a vydělat až 50 BNB tokenů jako odměnu. Aby obsah získal slíbenou odměnu a byl zveřejněn na platformě, musí splňovat následující pravidla:

  • Ve videích nejsou žádné reklamy;
  • Ve všech příkladech použijte Binance;
  • Video musí být v angličtině;
  • Všechna odeslaná videa jsou povinna podepsat užívací práva k Binance;
  • Odeslaný obsah musí být původní.

Závěr

Binance Academy je platforma, která nabízí širokou škálu vzdělávacích obsahů pro uživatele, kteří se chtějí dozvědět více o krypto a blockchainu, a ke všemu lze přistupovat zdarma a bez reklam.

Doporučený obrázek: Binance.vision

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map