Recenze Decentraland: Úvod do MANA

Recenze Decentraland Zdroj: medium.com/decentraland

Pokud máte ve zvyku držet krok s nejnovějšími událostmi v kryptosféře a máte vůbec sebemenší vášeň pro hraní her, možná jste slyšeli o Decentraland, jedinečné platformě VR postavené na blockchainu Ethereum.

V našem průvodci vám představíme Decentraland; probereme, co to je, jak to funguje, budeme hovořit o tokenu platformy (token MANA) a dokonce poskytneme několik informací o tom, jak nakupovat, ukládat a spravovat MANA.

Co je Decentraland?

Jak bylo zmíněno, Decentraland je jedinečná, nejmodernější platforma virtuální reality využívající technologii Ethereum, která podporuje vývoj a hostování aktiv virtuální reality. Tato aktiva lze zakoupit v daném prostoru a blockchain se používá k určení jejich virtuální vlastnosti. V Decentralandu můžete nakupovat pozemky a rozvíjet své vlastní „podnikání“. Na zemi můžete stavět různé „atrakce“ (většinou aplikace) a zpeněžit je.

Projekt má na svědomí dva experti na blockchain jménem Ari Meilich a Esteban Ordano. Projekt přišel do své současné podoby poté, co dva úspěšně vývojáři spustili platformu pro streamování videa blockchain s názvem Streamium, a později s dokončením doby bronzové.

Jak funguje Decentraland?

Na praktické úrovni funguje Decentraland tak, že vám umožňuje komunikovat s LANDy, nepostradatelnými digitálními aktivy, která si můžete ve hře zakoupit. Tato platforma umožňuje majitelům LAND vytvářet hry, aplikace, služby hazardních her, kreativní 3D scény, informativní stránky, doslova cokoli, na co si člověk pomyslí..

Jelikož je počet LAND omezen, má každý graf LAND následující předdefinovaný poměr: 33 stop krát 33 stop. Zajímavá je skutečnost, že výška POZEMKU není nijak omezena. Různé POZEMKY vytvářejí Okresy, které lze považovat za malé komunity otáčející se ve společném tématu. Vzhledem k tomu, že Decentraland má hlasovací dApp, může kdokoli hlasovat v souvislosti s různými problémy okresů. Množství půdy, které člověk drží, je v přímém souladu s váhou jeho hlasu.

Platforma je poháněna MANA, jeho oficiálním tokenem kryptoměny. Jedná se o token ERC-20, který lze použít k nákupu pozemků LAND i ke koupi jakéhokoli jiného zboží a služeb založených na Decentraland..

Decentraland funguje podobným způsobem jako většina blockchainových projektů. Jeho protokol má tři vrstvy: vrstvu konsensu, vrstvu obsahu půdy a vrstvu v reálném čase. První z nich využívá inteligentní smlouvy Ethereum ke sledování a správě důkazů o vlastnictví půdy. Druhá vrstva používá k vykreslení obsahu ve virtuálním světě decentralizovaný distribuční systém. Poslední a poslední vrstva je zodpovědná za poskytování peer-to-peer připojení, aby uživatelé mohli vzájemně komunikovat.

Jak nakupovat, obchodovat a skladovat MANA?

Vzhledem k tomu, že Decentraland je stále relativně nový projekt, jeho tokeny nejsou tak populární jako některé jiné kryptoměny. Nákup MANA je však stále snazší.

Rychlé vyhledávání na CoinMarketCap ukáže, že token Decentralandu je v současné době na 82. místě podle tržního stropu, což je velmi dobré vzhledem k tomu, že se používá k nákupu světových komodit a služeb.

Naštěstí už není získání nějaké MANA obtížným úkolem, protože je podporováno nejrelevantnějšími kryptoburzami. Populární jména zahrnují Binance, DragonEX, OKEx, Bittrex, Huobi Global, Bibox, Bitso a Coinbase Pro. Celý seznam kryptoměn podporujících MANA najdete na Sekce Trhy společnosti CoinMarketCap. Nejpopulárnějšími obchodními páry jsou neočekávaně MANA / BTC a MANA / ETH.


Proces se liší od směny k výměně, ale pro většinu z nich platí zásady. Vytvořte si účet na konkrétní burze, ověřte jej e-mailem, nastavte dvoufaktorovou autentizaci, pokud je k dispozici, vložte prostředky na svůj účet a poté si kupte MANA.

Vzhledem k tomu, že MANA je token ERC-20, jeho uložení není problém, protože existuje mnoho dobrých možností peněženky. Samozřejmě, pokud jde o bezpečnost, po čem toužíte, důrazně doporučujeme zvolit hardwarovou peněženku. Můžete si vybrat cokoli od Ledger Nano S po Trezor. Další populární možností je MyEtherWallet, webová peněženka s jedinečným přístupem k zabezpečení.

Závěr

Decentraland je v současné době bezpochyby jedinečný projekt v kryptosféře, který s největší pravděpodobností připraví cestu nové generaci her založených na AI, dApps alternativního života a ekosystémů 3D / VR. Jedná se o platformu, která umožňuje komukoli, ať už jde o hráče nebo podnikatele založené na penězích, nakupovat POZEMKY a dělat si, co se jim líbí.

Samozřejmě, projekt má ještě nějaký způsob, jak jít do dospělosti, ale potenciál je zcela jasný. MANA lze použít k reklamaci LAND na platformě Decentraland, nebo se používá k nákupu tokenů, zboží a služeb.

Zdroj obrázku: medium.com/decentraland

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map