Recenze DeepBrain Chain (DBC) | Úvod pro začátečníky

DBC mince

V dnešním článku se podíváme na projekt DeepBrain Chain a jeho krypto, DBC coin.

Co je DeepBrain Chain?

logo dbcŘetěz DeepBrain je výpočetní platforma, která spojuje umělou inteligenci s technologií blockchain. ICO projektu pro DBC se konalo v prosinci 2017, přičemž jeden NEO byl v době prodeje ekvivalentem 2200 DBC.

ICO bylo úspěšné, protože mince byly vyprodány za méně než jednu hodinu od jejího zahájení a investorům bylo v předprodejní fázi prodáno více než 600 milionů žetonů.

Po dokončení prodeje tokenů byl v dubnu 2017 spuštěn DeepBrain Chain. Projekt a jeho tým sídlí v Šanghaji, jeho členové se skládají z jednotlivců, kteří mají velké zkušenosti v oblasti technologií a AI.

Generálním ředitelem DeepBrain Chain je Feng He, který také vyvinul první reproduktorový box AI na světě, čímž překonal uvedení Amazon Echo na trh za pouhých šest měsíců.

Platforma obdržela nejvyšší ocenění, když soutěžila s více než třiceti nejlepšími čínskými podniky v oblasti umělé inteligence za SMP2017, což je hodnocení čínského dialogu člověk-stroj.

Nativní kryptoměna platformy, DBC coin, je založena na inteligentních kontraktech NEO. Blockchain využívá hybridní konsensuální mechanismus skládající se z důkazu o důležitosti a delegovaného důkazu o podílu k ověření bloků hlavní knihy a generování nových mincí.

Funkce

Nízké náklady

Použitím technologie blockchain ušetří podniku náklady na výpočetní výkon přibližně 705.

Bezpečnostní

Použitím inteligentních kontraktů a šifrovacích algoritmů je zajištěna bezpečnost datových transakcí během celého procesu obchodování.

Ochrana soukromí


Inteligentní smlouvy mají také za úkol oddělit vlastnictví dat od využití dat a také zvýšit hodnotu dat.

Flexibilní výpočetní technika

Řetěz DeepBrain také poskytuje výpočetní výkon na základě požadavků. Společnosti AI získají výpočetní výkon z nesčetných uzlů distribuovaných v globální síti a jako odměnu získají DBC.

Důkaz o důležitosti

Tento protokol se při ověřování a přidávání nových bloků do blockchainu spoléhá na uzly.

Delegovaný důkaz o podílu

Tento model shody vyžaduje, aby zúčastněné strany hlasovaly pro volbu těžebního uzlu demokratickým a spravedlivým způsobem.

Kam ukládat mince DBC

Vzhledem k tomu, že DBC coin je založen na NEO, můžete kryptoměnu uložit do jakékoli peněženky kompatibilní s NEO nebo NEP-5, jako je NEO Tracker. Na trhu je k dispozici mnoho peněženek NEO, takže byste měli hledat tu, která nejlépe vyhovuje vašim konkrétním obchodním a úložným potřebám..

Jak nakupovat mince DBC

Krok 1: Vytvořte peněženku, do které budete později ukládat své mince DBC.

⦁ Přejít na NEO Tracker;

⦁ Klikněte na „Nová peněženka;“

⦁ Zadejte heslo;

⦁ Klikněte na „Vytvořit;“

⦁ Stáhněte si soubor úložiště klíčů;

⦁ Po dokončení klikněte na „Pokračovat“;

⦁ Obdržíte svůj soukromý klíč.

neo traker

Krok 2: Koupit DBC

Jelikož DBC není obchodován proti žádné fiat měně, budete si muset minci koupit pomocí kryptoměny. DBC se většinou obchoduje proti bitcoinu a ethereu, ale můžete také najít token obchodovaný proti NEO a USDT.

Pokud již vlastníte jedno z těchto krypt, můžete přeskočit.

⦁ Přejít na burzu, která podporuje nákup kryptoměny pomocí fiat měny;

⦁ Vytvořit účet;

⦁ Kupte si jeden z krypt, které chcete obchodovat proti DBC;

⦁ Vyberte jednu z burz, které podporují DBC coin. Seznam obchodních burz, které podporují DBC, v současné době tvoří Huobi (globální a Korea), Gate.io, Kucoin, Bitbns, Lbank a Switcheo Network. Navrhujeme vybrat jednu z nejpopulárnějších burz a párů, protože s největší pravděpodobností budou mít vyšší likviditu;

⦁ Vytvořte si účet na jedné z burz, které podporují DBC;

⦁ Vložte ETH / BTC / NEO / USDT, které jste zakoupili na své fiat burze;

⦁ Zadejte, kolik DBC byste chtěli koupit;

⦁ Potvrzení obchodu;

⦁ Počkejte na připsání DBC na váš účet;

⦁ Přejít na výběr funkce burzy;

⦁ Přejděte do své externí peněženky DBC a zkopírujte svou adresu;

⦁ Vraťte se zpět, vyměňte a vložte adresu do příslušných závorek;

⦁ Vyberte částku, kterou chcete vložit do externí peněženky;

⦁ Dokončit výběr.

Budoucnost řetězce DeepBrain

Umělá inteligence je odvětví, které přilákalo velkou pozornost investorů i spotřebitelů. Totéž lze říci o blockchainu. Co tedy generuje další humbuk? Spuštění projektu, který využívá AI i blockchain.

DeepBrain Chain však není jediným projektem svého druhu. Na scénu blockchainu vstupuje stále více knih a mincí založených na AI.

Svět kryptoměn je již velmi konkurenceschopný, jen velmi málo mincí přežilo i rok.

Jejich plán nestanoví žádné podrobné plány pro rok 2019, kromě dalšího zdokonalování a testování systému. Jejich střední blog zveřejňuje dvouměsíční aktualizace týkající se jejich stavu vývoje a událostí souvisejících s jejich projektem.

dbc_interview

investinblockchain.com

Měli byste investovat do DBC Coin?

Vzhledem k jeho postavení na trhu a tomu, jak mince nezaznamenala v měsících žádné významné zisky, se nezdá, že by mince DBC byla dobrá investice. Také jsme si všimli, že žádné z oznámení učiněných na jejich oficiálním blogu nijak neovlivnilo cenu DBC.

Recenze DeepBrain Chain: Verdikt

DeepBrain Chain začal dobře jako ambiciózní projekt AI, který také využívá využití blockchainové technologie. Samotné množství projektů ICO a kryptoměn však dělá z DBC další minci, která z hlediska obchodování nemá žádné výhody.

Doporučený obrázek: blockonomi.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map