recenze crypto.com

V dnešní recenzi Crypto.com se podíváme na některé funkce, poplatky, výhody a nevýhody této burzy a jejích sousedních projektů.

Přehled Crypto.com

crypto.comCrypto.com Podivně známé jako Monako bylo založeno v roce 2016, aby přineslo kryptoměnu do hlavního proudu.

Crypto.com získal popularitu svým projektem MCO, který byl vydán v ICO v roce 2017. Cílem projektu bylo vytvořit krypto kreditní kartu, která by vedla k masovému přijetí. Mobilní aplikace obsahuje řadu užitečných funkcí, stejně jako burzovní a obchodní funkci. Mezi další funkce platformy patří možnosti sázení, které uživatelům umožňují odemknout výhody, jako jsou úrokové odměny, cashback a slevy.

V roce 2019 společnost Crypto.com rozšířila svůj seznam produktů přidáním a kryptoměna směnárna.

Podporované měny a dostupné země

Burza Crypto.com aktuálně podporuje 17 tokenů, včetně BTC, LTC, ETH, XRP, USDT, CRO, MCO, EOS, XLM, USDC, ATOM, LINK, XTZ, BCH, VET, ICX a ADA. Vidíme, že toto číslo bude i nadále růst.

I když existuje pouze 44 trhových párů a zatím pouze s spotovým obchodem, některé z jeho jedinečných vlastností ho vynikají. Platforma má dva nativní tokeny, MCO a CRO. MCO se používá k vytyčování k odemknutí odstupňovaných výhod ak upgradu kreditních karet o vyšší sady funkcí. CRO zmocňuje burzu Crypto.com a používají se hlavně k vypořádání zprostředkujících měn napříč různými aktivy. Můžete zapojit CRO k účasti na jejich Syndikátových událostech, kterým se budeme věnovat v další části.

Burza crypto.com

K této výměně mají přístup obyvatelé z Velké Británie, Německa, Francie, Španělska, Itálie, Nizozemska, Švýcarska, Rumunska, Švédska, Belgie, Rakouska, Finska, Polska, Dánska, Norska, Portugalska, České republiky, Slovinska, Chorvatska, Bulharska, Irska , Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Slovensko, Řecko, Estonsko, Kypr, Malta, Lucembursko a Island.

Karty MCO jsou nyní k dispozici na trzích USA, Kanady, Evropy a Asie, což z ní činí jednu z nejdostupnějších krypto karet na světě.

Kompatibilita systému

Burza Crypto.com je přístupná jak z počítače, tak z mobilu a zjistíte, že ve skutečnosti mají pěkný mobilní responzivní web. Jejich mobilní aplikace Crypto.com umožňuje uživatelům vkládat a vybírat prostředky z burzy. Aplikace má také funkce, jako je vydělávání kryptoměn, kryptoměna, funkce sledování mincí a další. (To bude popsáno později v naší recenzi Crypto.com).

Uživatelské rozhraní a zkušenosti

Rozhraní burzy a mobilní aplikace mají elegantní a příjemný design a grafy a data jsou uspořádány tak, aby byly snadno srozumitelné. Grafy obsahují desítky indikátorů a můžete si vybrat, zda chcete zobrazit výkonnost mince na základě různých časových rámců.

Obrazovka obchodování

Jak zaregistrovat účet Exchange Crypto.com jako nový uživatel

V naší recenzi na Crypto.com vám ukážeme, jak se zaregistrovat k účtu na burze:

 • Jít do crypto.com/exchange a klikněte na tlačítko „Zaregistrovat se“ (pravý horní roh);
 • Uveďte požadované osobní údaje a postupujte podle pokynů na obrazovce;
 • Klikněte na tlačítko „Vytvořit účet“;
 • Na svůj registrovaný e-mail obdržíte potvrzovací odkaz obsahující jednorázové heslo (OTP);
 • Potvrďte svou registraci;
 • Zadejte OTP na webu;
 • Vytvořte si heslo pro svůj směnný účet;
 • Klikněte na „Odeslat;“
 • Potvrďte vaše telefonní číslo. Z rozbalovací nabídky vyberte směrové číslo oblasti vaší země a zadejte své telefonní číslo;
 • Obdržíte ověřovací kód SMS;
 • Zadejte kód do pole;
 • Klikněte na „Odeslat;“
 • Abyste mohli odemknout další funkce, budete muset ověřit svou identitu.

2% bonus na krypto vklady pro nové uživatele

Noví uživatelé *, kteří splní obě podmínky, mají nárok na 2% bonus za vklad.

1. Registrováno pro účet Exchange Crypto.com po 11. květnu 2020 00:00:00 UTC;

2. Dokončené ověření účtu pro pokročilou úroveň.

Stávající uživatelé aplikace Crypto.com, kteří se zaregistrovali k účtu Exchange Crypto.com po 11. květnu 2020 00:00:00 UTC, jsou považováni za nového uživatele. Všechny přímé vklady v řetězci * provedené na vaši adresu peněženky Exchange Crypto.com do 30 dnů od nového data vytvoření účtu obdrží 2% bonus z hodnoty vkladu v CRO, maximálně však 5 000 CRO.

Další funkce produktu

Zde je několik dalších výhod, které Crypto.com nabízí svým uživatelům na burze.

Syndikát

Už jste si někdy představovali, že můžete koupit bitcoiny s 50% slevou? Aby to bylo možné, je tu syndikát Crypto.com. The Syndicate je platforma Crypto.com pro získávání finančních prostředků pro kryptoměnové projekty, jejichž cílem je vypsat své mince nebo žetony na burze Crypto.com. Držitelé Crypto.com Coin (CRO) obdrží přidělení prioritních tokenů pro tyto prodejní akce se slevou, pokud vsadí alespoň 10 000 na Crypto.com Exchange. Na konci tohoto měsíce bude BTC 50% SLEVA.

Další informace o jejich dalších úspěšných událostech se dozvíte na jejich stránce událostí Syndicate: https://crypto.com/exchange/syndicate.

CRO sázení

CRO sázení umožňuje uživatelům vydělat 20% ročně (placeno denně), pokud vsadí minimálně 10 000 CRO po dobu nejméně 6 měsíců. Denní úrok se počítá jako:

Denní úrok = hlavní částka (ve vsazené kryptoměně) x (APR / 365)

Pokud byste například vsadili 10 000 CRO po dobu 180 dnů, každý den byste jako úrok dostali 5,47945205 CRO. Další informace o výhodách vytyčování CRO najdete na stránce Crypto.com.

Sázejte CRO na Crypto.com Exchange

Měkké vytyčování

Soft Staking umožňuje uživatelům vydělávat odměny tím, že drží kryptoměnovou rovnováhu ve své peněžence na burze, včetně všech podporovaných tokenů na platformě. Úrokové sazby závisí na vaší úrovni vkladu CRO. Další informace naleznete v článku crypto.com.

Hlavička hrdinyAplikace Crypto.com

The Aplikace Crypto.com nabízí více rozšířených funkcí než burza. Z aplikace můžete nakupovat, prodávat, ukládat a sledovat kryptoměny. Další výhodou je, že z aplikace můžete vložit 7 fiat měn (včetně USD, JPY a EUR), pomocí kterých můžete koupit nebo prodat 53 různých kryptoměn. Můžete sledovat více než 200 kryptoměn a sledovat různé metriky. Jejich nákup kryptoměny s propagací poplatku za kreditní kartu 0% si můžete užít až do konce června. Stáhněte si z iOS a Android Nyní, abyste si nenechali ujít tuto výhodu.

Majitelé karet MCO Visa Card mohou utratit své zůstatky na kartách z aplikace Crypto.com.

Kromě aplikace Crypto.com je peněženka Crypto.com další aplikací, kterou si můžete stáhnout z Crypto.com, je to aplikace peněženky bez vazby, která vám umožní mít plnou kontrolu nad svým krypto a soukromým klíčem, pokud chcete ukládat nejbezpečnějším způsobem, můžete si jej stáhnout z iOS a Android.

Karty Visa MCO

Karty Visa MCO byly hlavním produktem, který vedl společnost Crypto.com k masové popularitě a umožnil uživatelům utrácet kryptoměny všude tam, kde je přijímán VISA.

K dispozici je pět různých úrovní karet MCO Visa, od bezplatné karty MCO Midnight Blue po luxusní kartu Obsidian Black.

Půlnoční modrá karta – k dispozici zdarma bez požadavků na sázky, což přináší neomezenou 1% slevu.

Ruby Steel Card – sázka 50 MCO po dobu 6 měsíců (přibližně 250 $ v současných cenách), kovová karta se 2% zpět na všechny nákupy a 100% sleva na předplatné Spotify Premium.

Úrovně Royal Indigo nebo Jade Green – sázka 500 MCO po dobu 6 měsíců, máte neomezený přístup na letištní halu, 100% slevu na předplatné Netflix a Spotify a 3% zpět na všechny nákupy.

Karty Icy White a Frosted Rose Gold– sázka 5 000 MCO, získáte 4% zpět na všechny nákupy, 100% slevu na Spotify, Netflix a Amazon Prime. Můžete také těžit ze soukromého přístupu na Crypto.com, 10% slevy na Expedia a bonusového úroku.

Obsidian Black – sázka 50 000 MCO, získáte 5% zpět na všechny nákupy, 100% slevu na Spotify, Netflix a Amazon Prime, soukromý přístup Crypto.com, 10% slevu na Airbnb a Expedia, bonusový úrok a soukromé partnerství Jet.

Crypto.com soukromé

Kryptoměna

Uživatelé mohou vkládat a vkládat své kryptoměny prostřednictvím Crypto.com platformu a získejte až 8% p.a. zájem na oplátku. Vklady se stabilní úrokovou sazbou získávají vyšší úrok než běžné mince, například ethereum a bitcoin.

Vklady CRO mají nejvyšší sazbu: až 18% ročně, pokud má uživatel podíl MCO o 500 více. Žetony MCO mají nejvyšší míru vkladu.

Plaťte na Crypto.com

Plaťte na Crypto.com umožňuje uživatelům platit kryptoměnou a získat cashback v CRO při nakupování. Cashback se nazývá Pay Rewards.

Pokud posíláte CRO uvnitř aplikace Crypto.com nebo kupujete dárkové karty pomocí CRO, můžete získat určité odměny.

Existuje také obchodní účet, který umožňuje integraci Pay SDK s 1 řádkem kódu nebo prostřednictvím platební brány WooCommerce, aby jejich podnikání umožnilo přijímat online krypto transakce.

Poplatky na Crypto.com

Burza Crypto.com má strukturu poplatkových úrovní, která je na trhu docela konkurenceschopná, s nejnižším obchodním poplatkem 0%, pokud máte velký podíl na jejich nativním tokenu CRO. Poplatky výrobce / příjemce začínají na 0,2% z hodnoty obchodu a poplatky se sníží, pokud vsadíte více žetonů CRO a zvýšíte svůj objem obchodování. CRO také vyprodukuje 20% ROI z částky, kterou jste vsadili, jak je uvedeno výše. Podrobnosti o jejich struktuře poplatků naleznete v tomto dokumentu strana.

TIER 30D OBCHODNÍ OBJEM (USD) Tvůrce / TAKER POPLATEK ZLEVNĚNÉ POPLATKY 20% SLEVA
VIP1 0–50000 $ 0,20% / 0,20% 0,160% / 0,160%
VIP2 5 0001–2 50000 $ 0,16% / 0,18% 0,128% / 0,144%
VIP3 25 0001 $ – 10 000 000 $ 0,12% / 0,16% 0,096% / 0,128%
VIP4 100 000 $ – 2 500 000 $ 0,10% / 0,14% 0,080% / 0,112%
VIP5 2500001 $ – 10000000 $ 0,08% / 0,12% 0,064% / 0,096%
VIP6 10000001 USD a více 0,04% / 0,10% 0,032% / 0,080%

Odesílání kryptoměny mezi vlastníky Crypto.com nepřichází s žádnými poplatky.

platební metody

Burza podporuje pouze vklady a výběry z kryptoměny z aplikace Crypto.com nebo externí peněženky. Zatímco aplikace Crypto.com umožňuje uživatelům nakupovat kryptoměny prostřednictvím fiat, debetní nebo kreditní karty nebo kryptoměny.

Bezpečnostní funkce

Naše kontrola na Crypto.com by nebyla úplná bez kontroly jejích bezpečnostních funkcí. Platforma má řadu bezpečnostních certifikací, včetně Cryptocurrency Certification Consortium, ISO / IEC 27001: 2013 a PCI: DSS. V červnu 2020 také získají certifikaci ISO / IEC 27701: 2019 jako rozšíření ISO / IEC 27001: 2013.

Burza tvrdí, že všechny jejich prostředky jsou uloženy ve studených peněženkách.

Crypto.com zajistila přímou pojistnou smlouvu ve výši 100 milionů USD, kterou vedl Arch Underwriting na Lloyd’s Syndicate 2012. Nová pojistka přináší celkové pojištění kryptoměny Crypto.com na 360 milionů USD, včetně přímého a nepřímého krytí prostřednictvím depozitářů. Toto je také největší pokrytí, které společnost Crypto.com zajistila pro svá aktiva pro ukládání dat na úschovném partnerovi Ledger Vault.

Jejich mobilní aplikace a výměnné funkce 2FA prostřednictvím biometrie nebo aplikace Google Authenticator. Ale i kdyby došlo k narušení, hacker by nebyl schopen poslat prostředky, protože adresa musí být uvedena na seznamu povolených.

Zákaznická podpora

Platforma nabízí nepřetržitou podporu živého chatu pro všechny své zákazníky, bez ohledu na to, zda používají aplikaci, burzu nebo kartu. Vyskytly se určité stížnosti týkající se doby odezvy, ale mají čas svůj tým škálovat tak, aby splňoval požadavky jejich rostoucí uživatelské základny.

Reputace Crypto.com

Karta MCO získala od komunity pozitivní recenze a aplikace a burza zatím neobdržely žádné stížnosti. Nebyly zaznamenány žádné hackery ani úniky zabezpečení, ale výměna je stále poměrně nová.

Recenze Crypto.com: Verdikt

Crypto.com je všestranný projekt, který nabízí širokou škálu produktů, od krypto karet Visa s výhodami až po mobilní služby výměny fiat.

Doporučený obrázek: coincodex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me