Recenze peněženky Guarda

V dnešní době existuje spousta krypto peněženek. Jednou z takových peněženek, která si v tomto odvětví vybudovala docela dobrou pověst, je Peněženka Guarda.

V dnešní recenzi se podrobně podíváme na funkce, zabezpečení i klady a zápory, které peněženka Guarda nabízí.

Popis peněženky Guarda

Guarda je peněženka s více kryptoměnami, která poskytuje nevazební služby uživatelům, kteří chtějí ukládat, odesílat a přijímat digitální aktiva.

Byla založena v roce 2017 společností Guardarian OÜ, která je registrována v Evropské unii. Společnost má licenci estonské finanční zpravodajské jednotky (Financial Intelligence Unit) k legálnímu poskytování směnárenských služeb krypto-fiat.

Doposud uvedli na trh zhruba 10 různých produktů, včetně peněženek, ale také burz, krypto platebních řešení, generátorů tokenů a předplacených debetních karet.

Peněženka Guarda je jedním z jejich nejpopulárnějších a nejznámějších produktů, protože je díky své univerzálnosti a zabezpečení velmi využívána v krypto komunitě..

Podporované měny a země

S peněženkou Guarda mohou uživatelé ukládat, odesílat a přijímat 49 různých mincí a více než 10 000 žetonů, včetně:

Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Gold (BTG), Bitcoin SV (BSV), Cardano (ADA), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Dash (DASH), Decred (DCR), Digibyte (DGB), Dogecoin (DOGE), EOS (EOS), Litecoin (LTC), Monero (XMR), NEM (XEM), NEO (NEO), Qtum (QTUM), Ripple (XRP), Stellar (XLM), TRON (TRX), Tether (USDT), Zcash (ZEC), Zcoin (XZC), Vechain (VET), tokeny ERC-20, tokeny BEP-2, vlny (WAVES), Qtum (QTUM) a mnoho dalších.

Peněženku mohou používat uživatelé ze všech zemí, je však lepší zkontrolovat legislativu vaší země týkající se ukládání nebo obchodování kryptoměn.

Kompatibilita systému

Desktopová peněženka GuardaPeněženka Guarda je velmi univerzální, protože je kompatibilní s používáním ve formátu Web, Desktop nebo Mobile.

Desktopová peněženka: Lehká stolní peněženka Guarda je kompatibilní se systémy Linux, Windows a MacOS. Používání peněženky nevyžaduje registraci účtu.

Webová peněženka GuardaWebová peněženka Guarda: Webovou peněženku Guarda lze použít na jakémkoli zařízení, které má přístup k internetu. Webovou peněženku lze také připojit k API společnosti Ledger.

Mobilní peněženka GuardaMobilní peněženka: Guarda Mobile Multiwallet lze použít na zařízeních Android i iOS. Peněženku Android lze použít pouze ve verzích, které jsou vyšší nebo alespoň Android 4.4. Verze pro iOS nabízí širokou škálu kompatibilit zařízení (iPhone / iPad / iPod Touch) a lze ji nainstalovat pouze na iOS 10.0 nebo novější verze.

Rozšíření prohlížeče: Guarda také obsahuje rozšíření prohlížeče Chrome, které umožňuje interakci s libovolnými dappy prohlížeče.

Peněženka Android SPV: Guarda také vytvořila open-source peněženky s jednou měnou pro různé mince. Jejich peněženka Android Moxi byla vytvořena speciálně pro Zcash, protože zpracovává stíněné transakce.

Rozhraní a uživatelská zkušenost

Rozhraní bylo navrženo tak, aby bylo minimalistické a snadno přístupné, což z něj dělá oblíbenou volbu mezi začínajícími obchodníky, kteří hledají nákup nebo prodej malého množství kryptoměny.

Jak získat peněženku Guarda

Na rozdíl od jiných peněženek nebudete muset při registraci na Guardě poskytovat žádnou e-mailovou adresu, telefonní číslo nebo ID. Projdeme kroky vytvoření peněženky pro stolní počítače:

 1. Stáhněte si a nainstalujte do svého počítače aplikaci Peněženka Guarda;
 2. Spusťte aplikaci;
 3. Klikněte na „Vytvořit novou peněženku“;
 4. Vyberte silné heslo pro svou peněženku;
 5. Zapište si to;
 6. Klikněte na „Napsal jsem to“;
 7. Kliknutím na „Stáhnout zálohu“ uložíte záložní soubor;
 8. Vaše peněženka byla vytvořena a dostanete se zpět na hlavní panel svého účtu;
 9. Vytvořte peněženku pro každou kryptoměnu, kterou chcete.

Samozřejmě existuje také možnost importu dalších peněženek, které vlastníte, místo vytváření nové:

 1. Otevřete peněženku Guarda Desktop ve svém počítači;
 2. Klikněte na „Importovat nebo Obnovit“;
 3. Klikněte na kryptoměnu, kterou chcete importovat, a zadejte soukromý klíč vaší stávající peněženky;
 4. Klikněte na „Přidat peněženku“;
 5. Poté klikněte na „Importovat“;
 6. Vyberte heslo pro svou peněženku Guarda;
 7. Kliknutím na „Stáhnout zálohu“ uložíte záložní soubor klíčů.

Jak používat peněženku Guarda

Jak poslat krypto

 1. Přejděte na kartu „Odeslat“ v peněžence Guarda a klikněte na ni;
 2. Vyberte krypto peněženku v poli „Od“, což je peněženka, ze které chcete poslat prostředky;
 3. Vložte přijímací adresu peněženky do pole „Komu“, buď ručně, nebo naskenováním QR kódu;
 4. Vyberte částku, kterou chcete odeslat. Můžete také kliknout na tlačítko „Odeslat vše“ a odeslat všechny prostředky, které máte v peněžence;
 5. Klikněte na „Další“;
 6. Pečlivě zkontrolujte podrobnosti transakce, pokud jsou správné, a klikněte na „Potvrdit“. Kliknutím na „Zpět“ upravíte chyby.

Jak nakupovat krypto

 1. Přejděte do své peněženky Guarda a klikněte na kartu „Koupit“;
 2. Z rozevírací nabídky vyberte zemi pobytu;
 3. Do pole „Od“ zadejte, kolik chcete koupit, a vyberte fiat;
 4. V poli „Peněženka“ vyberte typ kryptoměny, který chcete koupit;
 5. Vyberte způsob platby (karta / bankovní převod);
 6. Klikněte na „Další“;
 7. Ověřte podrobnosti transakce, klikněte na „Potvrdit“;
 8. Budete přesměrováni na platební bránu Simplex;
 9. Dokončete objednávku podle uvedených pokynů.

Jak se Guarda používá

Další funkce

Přímý nákup mincí

Guarda vám umožňuje nakupovat krypta přímo z vaší peněženky pomocí fiat měn buď bankovním převodem nebo kreditní kartou. Bankovní převod je poskytován prostřednictvím spolupráce s Coinify, a nákupy kreditních karet jsou umožněny prostřednictvím jejich integrace Simplex.

Uživatelé mohou nakupovat kryptoměny v následujících fiat měnách: euro (EUR), dolar (USD), britská libra (GBP), rubl (RUB) a dánská koruna (DKK).

Integrace hlavní knihy

Guarda vám umožní integrovat peněženku s oblíbenou hardwarovou peněženkou Ledger. Funguje bez problémů na webové peněžence Guarda v prohlížeči Chrome, Mozilla Firefox nebo Opera.

Generátor tokenů

Další službou nabízenou Guardou je generátor tokenů ERC-20. Tato funkce vám umožňuje vytvořit si vlastní krypto token od nuly, ať už pro ICO, pro podnikání, nebo jen pro zkušenost.

Poplatky za peněženku

Všechny verze peněženky Guarda jsou zdarma. Jediným „poplatkem“ by byly síťové poplatky, které nemají nic společného s peněženkou.

Bezpečnostní funkce

Guarda neuchovává na svých serverech žádné soukromé / veřejné klíče, hesla ani osobní údaje uživatelů. To znamená, že uživatel je jediný, kdo má kontrolu nad svými prostředky, a to snižuje pravděpodobnost ztráty jeho dat nebo klíčů k hacknutí na servery Guardy..

Guarda vyžaduje, aby uživatel uložil záložní soubor pokaždé, když vytvoří nebo importuje peněženku. K dispozici je také možnost automatického vypršení časového limitu relace, která vás odhlásí z účtu, pokud po určitou dobu nedojde k žádné aktivitě.

Zálohování je zásadní, protože je to jediný způsob, jak získat zpět přístup do peněženky, pokud byste ztratili klíče.

Navíc jsou všechny zálohy zabezpečeny šifrováním AES (Advanced Encryption Standard), což je algoritmus, který je spolehlivý a slouží k zabezpečení citlivých dat v elektronickém formátu..

U mobilní verze lze nakonfigurovat odemykání Touch ID / Face ID na kompatibilních zařízeních.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora společnosti Guarda se skládá z jízdenkového systému a rozsáhlé sekce FAQ, která poskytuje odpovědi a vysvětlení na většinu otázek. Většina uživatelů uvedla, že Guarda má rychlé časy odezvy, kdykoli poslali lístek.

Uvádí se, že tým podpory je online velmi aktivní a reaguje na všechny recenze, ať už negativní nebo pozitivní, stejně jako na komentáře, dotazy nebo jiné problémy. Tato pozornost a vstřícnost jim přinesly mnoho pozitivních recenzí online.

Pověst

Velká většina uživatelských recenzí je pozitivních a hlásí spokojenost s produktem peněženky a jeho službami. Existovaly však některé špatné recenze, které tvrdily, že peněženka jim ukradla krypto. Ale protože peněženka nedrží žádné klíče, problém mohl být ve špatné správě ze strany uživatele.

Dalším oznámeným problémem byly špatné směnné kurzy. Celkově je Guarda v komunitě vysoce ceněn pro svou oddanost bezpečnosti a rychlým službám.

Recenze peněženky Guarda: Verdikt

Guarda je víceúčelová peněženka, kterou lze použít k ukládání velkého množství kryptoměn a žetonů v bezpečném prostředí, kde má uživatel úplnou kontrolu nad svými aktivy.

Recenze Peněženky Guarda: Klady a zápory

Profesionálové:

 • Kompatibilní s počítačem, webem, prohlížečem & Mobilní, pohybliví;
 • Snadné použití;
 • Funkce integrovaná výměna;
 • Přijímá nákupy kreditní kartou;
 • Podpora více měn;
 • Dobrá pověst;
 • Nedrží soukromé klíče.

Nevýhody:

 • Někteří uživatelé uváděli vysoké směnné kurzy.

Doporučený obrázek: guarda

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me