Špatné zabezpečení peněženky, neexistující zákaznická podpora a pomalé obchodní motory způsobily, že tisíce kryptoobchodníků uzavřely své účty a úplně ukončily obchodování. Od počátků bitcoinu, jeho exponenciálního růstu v roce 2017 až po současný stav, se lidé stále snaží najít spolehlivé kryptoburzy.

Coinsbit, rychle rostoucí trh FIAT a kryptoměn, je vyzbrojen všemi funkcemi a službami, které obchodníci vždy hledali. Ať už jde o ochranu vašich dat, rychlé zpracování transakcí nebo poskytování intuitivního rozhraní, burza zaškrtne všechna políčka.

Navíc nyní nabízí novým obchodníkům peněžní odměnu 500 $. To je neuvěřitelné, že? Abychom ověřili, že společnost je legitimní a nikoli podvod, vytvořili jsme si na platformě účet. Zde je komplexní přehled Coinsbit a našich zkušeností s používáním krypto burzy.

Coinsbit: Přehled

Coinsbit obsahuje vyleštěný, profesionálně navržený web, který se plynule načítá na stolních i mobilních zařízeních. Je dobře organizovaný, aby bylo snadné se zaregistrovat, obchodovat nebo přistupovat k některé z jeho mnoha funkcí.

Domovská stránka poskytuje shrnutí všeho, co byste o výměně možná chtěli vědět. I bez rolování si nápadně všimnete, že burza přijímá karty Visa a MasterCard. Dozvíte se, že poskytuje půjčky P2P a má investiční službu.

Při procházení webem se v sekci znalostní báze dozvíte více o obchodní platformě. Coinsbit také poskytuje sociální důkaz, že se jedná o legitimní společnost obchodující s kryptoměnami, a nikoli o skupinu podvodníků, kteří by podvodníci obchodovali. Přesněji řečeno, má odkazy na články ze spolehlivých prodejen, jako je časopis Forbes, které ověřují jeho legitimitu.

Nyní k hlavnímu podnikání, zde je přehled hlavních funkcí a služeb společnosti Coinsbit:

  • Kryptoburza: můžete si koupit bitcoiny pomocí Visa / MasterCard nebo prodat Ethereum za Ripple. Coinsbit je komplexní obchodní burza pro Fiat i digitální měny.
  • Launchpad IEO: nové krypto projekty, které chtějí rychle prodat své coiny, mohou požádat o spuštění prostřednictvím platformy IEO společnosti Coinsbit.
  • API pro pohodlné automatické obchodování: burza umožňuje bezproblémové propojení vašeho účtu s automatizovaným obchodním robotem. A jako standardní postup společnost Coinsbit chrání vaši kryptoměnu takovým způsobem, že ji žádný robot nemůže převést z vašeho účtu.
  • InvestBox: jedná se o jedinečnou investiční službu poskytovanou výhradně vývojářům na platformě.
  • Půjčky P2P: můžete od investorů půjčit nějaké kryptoměny, aby se přidalo k vašemu obchodnímu kapitálu a vrátilo se vám se ziskem. Případně můžete své bitcoiny půjčit obchodníkovi a vydělat úroky, když se vrátí. Coinsbit chrání službu, takže byste se neměli bát, že vás někdo podvede.
  • Program doporučení: přesvědčte své přátele, aby začali obchodovat na Coinsbit, a část jejich obchodních poplatků dostanete jako dárek od burzy. Burza vám přesně platí 15% z poplatků za obchodování, které společnost Coinsbit účtuje vašim přátelům.

Začínáme na Coinsbit: Získejte bonus v hodnotě 500 $

Vytvoření účtu na Coinsbit trvá méně než minutu. K zabezpečení účtu je třeba zadat pouze e-mailovou adresu a silné heslo. Když ověříte svůj e-mail a přihlášení, Coinsbit vás překvapí dárkem svých vlastních mincí Coinsbit (CBC).

Vezměte na vědomí, že kapky vzduchu nebudou vždy k dispozici. Ale ve váš šťastný den vás Coinsbit zachází s CBC tokeny v hodnotě 500 $.

Daleko od airdrops musíte financovat svůj účet, abyste mohli začít obchodovat na burze. Obchodní platforma podporuje více než 40 měn a polovinu z nich můžete financovat ze svého účtu. Pokud jste v obchodování s bitcoiny noví, měli byste si pravděpodobně zvolit vklady s použitím eur nebo amerických dolarů a platby dokončit prostřednictvím karet Visa nebo MasterCard.

Pro zkušené obchodníky však máte celou řadu měn, které můžete použít k financování svého účtu Coinsbit. Vklady jsou pro většinu mincí zdarma, i když byste měli očekávat poplatky za výběry. Níže je uveden rozpis poplatků společnosti Coinsbit.

Měna Vklad Vybrání Minimální vklad Min. Výběr
BTC 0 BTC 0,0012 BTC 0,001 BTC 0,002 BTC
ETH Volný, uvolnit 0,01 ETH 0,001 ETH 0,02 ETH
americký dolar Zdarma / 7% 2% 10 $ 15 $
BCH Volný, uvolnit 0,001 BCH 0 BCH 0,002 BCH
BNB Volný, uvolnit 0,5 BBN 18 miliard 0,55
CBC Volný, uvolnit 15CBC 0cbc 16CBC
LTC Volný, uvolnit 0,01 LTC 0,001 LTC 0,02 LTC

Obchodování na Coinsbit: hladké a snadné

Coinsbit obchodní rozhraní je postaveno pro úplné začátečníky. Je to jednoduché, dokončuje transakce superrychle (10 000 transakcí za sekundu), ale také nabízí užitečné funkce pro pokročilého obchodníka.

Ve výchozím nastavení burza zobrazuje pohyby cen pomocí svíček zelené a červené. Ale pokud chcete, můžete přepnout na tyčinky, duté svíčky, svíčky line nebo Heikin Ashi. Můžete si také pohrát s dalšími konfiguracemi, jako jsou časová pásma, informace o pozadí a osa.

Proces dokončení obchodu na Coinsbit je nicméně bez námahy. Záložky pro nákup a prodej objednávek jsou umístěny pod chaty v zelené a červené barvě. Burza vám ukáže aktuální cenu toho, co chcete koupit, plus částku, kterou byste měli zaplatit, včetně 0,2% obchodního poplatku společnosti Coinsbit.

Chcete-li přepínat mezi měnami, můžete použít funkci výměny Coinsbit a vyměnit své Ethereum za jinou měnu. Je to rychlá služba a měli byste být schopni vyměňovat kryptoměny v rámci Coinsbit bez technických škytavek.

Zákaznická podpora

Coinsbit poskytuje zákaznickou podporu nepřetržitě prostřednictvím svého chatbota. Jedná se o nápadnou funkci, která se zobrazuje na pravé straně webu. Chcete-li zahájit komunikaci, musíte uvést své jméno a e-mailovou adresu, pomocí které vám Coinsbit může odpovědět.

Ke komunikační funkci se můžete také přihlásit pomocí svého účtu Facebook nebo Google. Pokud ale dáváte přednost obchodování s kryptoměnami co nejvíce soukromě, můžete se z této možnosti odhlásit. Ještě důležitější je, že Coinsbit si váží svých zákazníků a má dobrou pověst rychlé reakce na problémy zákazníků.

Na závěr

V odvětví plném průměrných obchodních burz je Coinsbit závanem čerstvého vzduchu. Webová platforma, která je uvedena v časopise Forbes a je oceněna za své hvězdné služby, není vaší průměrnou burzou pro obchodování s bitcoiny..

Coinsbit je komplexní tržiště, které vám umožní pohodlně obchodovat s hlavními digitálními měnami plus FIAT. Abyste mohli využívat jeho služby, nemusíte být zkušeným obchodníkem. Pokud máte základní obchodní znalosti, můžete nakupovat a prodávat kryptoměny na platformě bez námahy.

Kromě obchodování je Coinsbit místem, kde si můžete půjčit a půjčit kryptoměnu ostatním obchodníkům. A protože výměna usnadňuje službu, můžete si být vždy jisti, že vaše peníze jsou v bezpečí. Když už mluvíme o bezpečnosti, Coinsbit z bezpečnostních důvodů udržuje 95% kryptoměn obchodníků ve studených peněženkách. Také vám dává možnost použít 2FA a nastavit kód, který musíte vyrobit, než budete moci vybrat peníze na burze.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me