Recenze společnosti Melbet – sázková kancelář s rychlými platbami

Melbet je dnes jedním z nejpopulárnějších sázkových webů, přestože byl otevřen před méně než pěti lety. Platforma nabízí lukrativní funkce a spoustu sázkových sportů, které sázkařům umožňují přístup ke sportovním událostem podle jejich výběru. Kromě využití mnoha sportovních akcí platforma využívá nejnovější technologie dostupné ve sportovním sázení, což je faktor, o kterém vám řeknou zkušení i nováčkoví sázkaři, a je obrovským rozdílem v tom, kolik výher lze vydělat.

Web podporuje přibližně 200 různých sázkových akcí, mimo jiné fotbal, baseball, míčky, florbal, formule jedna, lyžování a hokej. Melbet má vše, co spolehlivé sázkové stránky mohou nabídnout, od rychlých a včasných výplat po služby péče o zákazníky dostupné 24 hodin.

Uživatelské rozhraní

Společnost Melbet optimalizovala svou vstupní stránku tak, aby ji mohli zkušení i noví uživatelé snadno používat bez větších potíží. Když otevřete webovou stránku, zobrazí se všechny trhy nabízené na této stránce s příslušnými odkazy, které vás přesměrují na jakoukoli konkrétní hru, kterou si vyberete. U každého odkazu je k dispozici rozbalovací nabídka, která umožňuje uživatelům přímo vybrat sekci, která ho zajímá.

Další funkce, jako je tlačítko pro registraci a přihlášení, se nacházejí na pravé straně platformy. Po přihlášení získají uživatelé přístup ke sportovním událostem pro sázení, uvítací bonusy a další propagační akce, které mají tipovat nové i věrné klienty Melbet.

Vytvoření účtu

Melbet nabídnout uživatelům tři možnosti, které mohou použít k registraci svého účtu. Jejich možnost registrace jedním kliknutím lze provést pomocí:

 1.  Jeden klik
 2. E-mailem
 3. Platformy sociálních médií
 4. telefon

Jakmile na web přejdete ze smartphonu nebo prohlížeče v počítači, otevřete registrační tlačítko a klepněte na něj. Vyberte si možnost registrace, jedním kliknutím, telefonicky, e-mailem nebo na sociálních médiích. Proces registrace je velmi rychlý bez ohledu na zvolenou možnost. Působivější je vyskakovací nabídka, která využívá okamžitou pomoc v případě, že během procesu dojde k potížím.

Sázkové trhy

Melbet chápe důležitost stravování pro všechny potřeby svých zákazníků, a proto platforma nadále zvyšuje počet sportovních akcí pro sázení. Ať už jste vášnivým zastáncem konkrétního specializovaného sportu nebo jedním z hráčů, kteří rádi experimentují s různými možnostmi sázení, melbet je vše pro všechny sázející.

Platforma nabízí katalog sázkových trhů a nabízí sázejícím příležitost vybrat si sporty, které jim nejvíce vyhovují. Trhy se liší v závislosti na zvoleném druhu sportu. Například fotbal obsahuje celkové cíle, celkový nad / pod, lichý / sudý, handicap a celkové intervaly.

Pokud jste odvážnější a rádi sázíte na nesportovní akce, Melbet se vám bude líbit. Mají sázkové možnosti na počasí, politiku, British Royal a hádejte co, také na konec světa.

Finanční bezpečnost

Melbet se v průběhu let podařilo zlepšit jejich spolehlivost, což zvýšilo důvěru hráčů v bezpečnostní systém společnosti. Případy sázkařů, kteří přišli o peníze podvodnými sázkovými společnostmi nebo jejich finančními detaily, které se dostaly do špatných rukou, jsou u západoevropských hazardních společností běžné. Společnost Melbet si však udržovala čistý záznam neustálým šifrováním a aktualizací svých systémů.

Mnoho sázkařů, zejména těch zkušených, vám řekne, že získat sázkovou firmu, která plně ctí výherní mzdy, není snadné. Závazek společnosti Melbet ctít výherní mzdy bez ohledu na výši se v průběhu let zvýšil. Firma také vyplácí výběry včas a prostřednictvím různých platebních možností. 

Bookmaker přijímá platební možnosti:

 • Bitcoiny a altcoiny
 • Skrill
 • Vízum
 • MasterCard
 • Qiwi
 • perfektní peníze
 • WebMoney
 • Neteller
 • Jeton
 • Ecopayz
 • Stick platit

Nedávné zavedení funkce výplaty zapůsobilo na mnoho sázkařů, protože člověk nemusí čekat, až zápasy skončí, aby dostal zaplaceno. Kromě toho tento krok zvýšil důvěru zákazníků, pokud jde o závazek platformy respektovat jejich sázky na vítězství zákazníků.

Funkce elektronických sportů

Esports je v současné době nejrychleji rostoucí sázkařskou událostí současnosti a sázkaři hledají platformy, které nabízejí nejlukrativnější sázkové akce eSports.

Kromě nabídky široké škály eSport událostí, které sázkaři milují, šel melbet ještě o krok dále a představil inovativní funkce, jako je MelZone, které v zásadě umožňují uživatelům komunikovat s živými esporty a získávat výsledky v reálném čase.

Některé z eSports turnajů na Melbet zahrnují Tekken, Quake, Buttlefield a Rugby. Fotbalové lásky nezůstávají pozadu. Platforma nabízí eSoccer, který zahrnuje angličtinu, Rusko, Evropu, Ligu mistrů a mistrovství světa. Každý zápas trvá 20 minut, což obecně dává hráčům šanci vydělat během krátké doby více.

Melbet bonusy

Sázkaři dnes hledají sázkové platformy, které jsou velkorysé svými bonusovými a propagačními nabídkami. Melbet má velmi atraktivní bonusy za registraci a další propagační akce pro registrované uživatele, kteří mají velmi mírné podmínky před výběrem ve srovnání s jinými sázkovými platformami svého kalibru.

Bonus za první vklad – první vklady jsou nejlukrativnější v melbet. Při registraci získají sázkaři bonus 130% až do maximální výše 130 EUR. To není vše. Melbet nabízí řadu sázek zdarma, spoustu alternativních zápasů, ze kterých si můžete vybrat.

Stávající zákazníci si mohou užít akumulátorovou propagaci. Otázkou je, jak to funguje? Jedná se o propagaci, která má vytvořit důvěru u sázkařů, kteří rádi kombinují několik možností. Musíte tedy vybrat alespoň sedm akumulátorů. V případě, že jedna sázka v akumulátoru prohraje, dostanete vrácenou částku v plné výši.

Je toho víc, vyděláte sázku 30 EUR, pokud podáte sázku prostřednictvím webu Melbet, vyděláte 20 EUR a 10 EUR, pokud umístíte první sázku pomocí mobilní aplikace. Chcete-li získat bonus, musíte vložit alespoň 10 EUR a podat sázku, která se rovná vložené částce.

Služby zákazníkům

Melbet zajistil, aby sázkaři měli nejlepší online zážitek tím, že mají k dispozici služby péče o zákazníky 24 hodin denně, každý den v roce. Jakákoli otázka, kterou sázející mají, ať už jde o problémy s registrací, záležitosti týkající se vkladu a výběru nebo jednoduše dotaz na určitý trh, který jim nedokáže zabalit mysl, je k dispozici efektivní tým péče o zákazníky.

Zajímavé je, že ke službám máte přístup prostřednictvím různých kanálů, jako je e-mail, telefonní hovor nebo přímé zasílání zpráv. Představení funkce živého chatu však změnilo hru. Díky této funkci nemusíte čekat hodiny, než někdo odpoví na vaše dotazy, stačí se zeptat na vaši otázku a někdo na vaši otázku odpoví okamžitě.

Závěr

Melbet je jedním z mála sázkových kanceláří, které od uživatelů dostávají působivé recenze. Jejich snaha neustále vylepšovat platformu zajistila zákazníkům výjimečnou funkčnost. Díky jejich jedinečným vlastnostem, které zahrnují sázkové varianty, možnosti živých her, kasino a eSports, vyniká stránka. Navzdory nárůstu počtu sázkových firem si společnost Melbet udržela popularitu, což rozhodně ukazuje, že důvěra zákazníků na platformy stále existuje. 

** Pro získání registračního bonusu můžete použít Promocode: COINGAPE.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map