“Indický vládce.” Nakonec se připojí k krypto párty “říká indický miliardář a politik

reklama Phemex

Průkopník bitcoinů a zakladatel společnosti BitInstant & Bitcoin Foundation se domnívá, že Indie má potenciál stát se jedním z největších kryptoměn na světě. V rozhovoru s Rajeevem Chandrasekharem, indickým miliardářem a poslancem, zjistil, že indická vláda není zcela proti kryptoměně – ale bude chvíli trvat, než se připojí ke kryptostraně. 

Jak se liší vzestup kryptoměny od internetu??

Indie je zemí, která se stále potýká s otázkou, jak regulovat kryptoměny – zakázat je nebo nebanovat. Centrální banka země, The Reserve Bank of India (RBI), uložila bankovní zákaz kryptoměn v loňském roce a od té doby mnoho začínajících kryptoměn buď přesunulo svou základnu ze země, nebo uzavřelo operace. O zákazu proběhlo mnoho slyšení Nejvyššího soudu, ale dosud nebylo dosaženo žádného řešení.

Průkopník bitcoinů Charlie Shrem nedávno rozhovor Indický miliardář a politik Rajeev Chandrasekhar diskutuje o situaci kryptoměny v Indii. Jedním z diskutovaných témat bylo, jak se růst kryptoměn liší od raného internetu v posledních dvou desetiletích 20. století. Chandrasekhar k tomu uvedl, že v počátcích internetu neexistovaly žádné regulační orgány, které by internet kontrolovaly. Internet je však nyní mnohem více rozvinutý a regulační orgány v internetovém prostoru jsou již zapojeny do veškerého vývoje týkajícího se internetu. On říká, 

“Ale v tomto případě je v krypto prostoru dán … Je téměř jako dokonalá bouře, která čelí růstu a inovační dynamice kryptoměny.” To znamená, že máte právo a pořádek a terorismus a obavy o kybernetickou bezpečnost na jedné straně a máte obzvláště zvýšené povědomí o tom, že internet není dobrý a že má potenciál těchto malých zlých kapes jakési odpočinku v nich. A proto je regulační orgány využívají k ospravedlnění, nějakým způsobem, čmuchají nebo se více angažují. “

Charlie Shrem souhlasil s Chandrasekharem a zmínil hnutí „Indie chce krypto“, které získalo miliony dojmů. Poznamenal, že indická vláda se jen snaží chránit lidi, ale na druhou stranu se vláda také nepokusila zapojit příznivce kryptoměn do přípravy předpisů týkajících se kryptoměn. Shrem se poté zeptal Chandrasekhara, jestli to bude regulace kolem kryptoměny v Indii, způsob, jakým byly vyvinuty, když se mobilní technologie dostala do země.

Na to Chandrasekhar odpověděl, že „politický rámec a architektura našich schopností opravdu hraje dohon“. 

Indie hrála bezpečně zavřením dveří na kryptoměně

Shrem poznamenal, že krypto komunita po celém světě roste. Indie měla moc stát se jedním z největších kryptoměn na světě. Poté se zeptal Chandrasekhara na to, proč se RBI postavil k zákazu kryptoměny. 

Na to Chandrasekhar odpověděl, že je těžké pro vládu nebo kohokoli ve veřejném prostoru reagovat na problémy způsobené kryptoměnami se stejnou účinností jako inovátoři v tomto prostoru. Proto instinktivně odpověděli „přišroubováním do nějaké místnosti a zavřením dveří“. Rovněž vyjádřil svou nelibost nad tím, jak se na této frontě zacházelo s věcmi. 

“Není to tak, chtěl bych.” Nechtěl bych, aby inovace byly pošlapávány paranoidním přístupem k regulaci. Protože paranoidní přístup k regulaci znamená jen pojďme … Víte, nejbezpečnějším způsobem, jak zacházet s věcmi, je zavřít za dveřmi všechno a prostě říkat žádnou inovaci a kromě spotřebitele, který trpí omezeným výběrem, se nikdo nebude o nic starat z hlediska inovací. “

Indický vládní úřad Nakonec se připojí k krypto párty


Na téma toho, jak se vláda bude zabývat otázkou regulace kryptoměny, Chandrasekhar uvedl příklad toho, jak se současná vláda zabývala otázkou neutrality sítě a jak se rozhodla nenarušit svobodnou a otevřenou povahu internetu protože to chtělo pár telekomunikací. Chandrasekhar uvedl, že vláda se bude touto otázkou zabývat stejně jako jakoukoli jinou otázkou. Dokonce vyzval nadšence kryptoměn, aby s ním mluvili a měli důvěru v jeho schopnost prezentovat své názory lidem ve vládě a přesvědčit je, aby udělali „správnou věc“. 

“Takže tato konverzace platí i pro krypto a myslím si, že jde o způsob, jak to udělat o vládě versus inovátorech, aktivně povzbuzuji lidi, aby šli se mnou sedět a věřili v moji schopnost formulovat jejich pozice a jejich body pohled na lidi ve vládě a jejich vedení ve vládě a doufejme, že je přesvědčíte, aby udělali správnou věc. “

Rovněž vyjádřil, že největším problémem vlády s kryptoměnou bylo spojení kryptoměny s nezvěstným bohatstvím, což je problém, s nímž Indie bojovala několik desetiletí.

“Takže když mluvíte o kryptoměně, přírodní obava nebo paranoia by byla vytvořením tohoto, vrátíme se?” Nebo se pohybujeme a přecházíme z hotovostní ekonomiky, hotovostní černé ekonomiky do něčeho, co je ještě méně sledovatelné a těžší prolomit. Protože peníze jsou, na konci dne můžete vždycky jít do domu někoho a zjistit hromady peněz, měna se tam také hromadí, nebo ne. To je, mnohem sofistikovanější, a rozhodně to není něco, co by normální strážník v rytmu mohl zachytit, takže. “

Shrem poté zpochybnil Chandrasekhara o tom, jaké procento politiků zaujímalo kryptoměnový postoj. Na to Chandrasekhar odpověděl –

“Můžete klidně předpokládat, že spousta vlády a členů parlamentu přijde na tu stranu trochu pozdě a oni se tam nějak nakonec dostanou,” 

Myslíte si, že indická vláda nakonec přijme krypto? Nebo se bankovní zákaz kryptoměny změní na přísný plošný zákaz? Sdílejte s námi své názory v komentářích!

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map