Díky technologiím, které se dostaly do moderní ekonomiky, pokračujeme v hledání způsobů, jak přeměnit tradiční měny na digitální. Bitcoin v roce 2009 poprvé představil svůj zdrojový kód, který přinesl revoluci v odvětví mikroplateb. Zatímco plastové peníze ve formě debetních / kreditních karet a digitálních peněženek byly široce přijímány, kryptoměny získaly tradiční přijetí, protože nabízejí ekonomické a rychlé řešení pro převody fondů po celém světě. Přestože kryptoprostor viděl několik digitálních měn, které se pokoušely vyřešit různé problémy, jejich technologie čelila několika neúčinnostem, které brzdily potenciál globálního přijetí těchto tokenů.

DICE Money, kryptoměna nového věku, zavádí digitální ekonomiku, která nefunguje na tradiční blockchainové platformě, ale zároveň si zachovává vlastnosti a výhody kryptoměn. Eliminuje nevýhody ze stávajícího modelu ICO získávání finančních prostředků a nabízí DICE samonosný model, ve kterém uživatelé těží digitální tokeny na podporu jednotlivců, podniků a / nebo sociálních organizací při získávání finančních prostředků. O fiatové měně a digitálních žetonech přetrvává hluk, takže pojďme dekódovat, jak se tyto zásoby hodnoty liší, a dále prozkoumejte, jak vynikají DICE Money a integrujeme ty nejlepší vlastnosti obou.

Rozdíl mezi tradičními penězi a jinými kryptoměnami

Tradiční peníze

Jednoduše řečeno, peníze lze použít na nákup zboží nebo služeb a také je lze uložit nebo investovat. Je schopen vykonávat všechny tyto funkce díky svým triviálním ctnostem, jako je „uchovávání hodnoty“, „prostředek směny“, „zúčtovací jednotka“ a „standard odložené platby“.

Dále byl vždy podpořen ústředním orgánem s dodávkou fixovanou touto vysoce výkonnou entitou. Může mít jednu z následujících forem-

Skutečná měna

Hmotná nebo nehmotná aktiva, která mají vlastní hodnotu, například zlato, měď, stříbro, akcie. Tato aktiva mají hodnotu na základě konkrétních metod měření a sazeb.

Měna Fiat

Nejčastěji používanou formou peněz je fiat. Na rozdíl od skutečné měny není krytá hmotným nebo nehmotným aktivem a nejčastěji jde o papírovou bankovku nebo minci z drahých kovů. Získává hodnotu, protože vlády jej deklarují jako zákonné platidlo, které má být přijato jako způsob platby „za všechny veřejné i soukromé dluhy.“ Mezi ně patří například USD, EUR, GBP a JPY. Taková měna obvykle cirkuluje v konkrétní národní ekonomice a je regulována centrální bankou, aby fungovala jako směnka vydaná příslušnými vládními orgány.

Digitální měna

Digitální měny jsou podobné fiatové měně a zásadním rozdílem je, že zatímco fiatové měny jsou hmatatelné, digitální měny jsou nehmotné a mají digitální existenci. Mezi příklady patří peníze ve formě debetních / kreditních karet, digitální peněženky jako Paypal a podobné.

Kryptoměny

Kryptoměny jsou digitální aktiva a v poslední době si získala popularitu na příkladech, jako jsou Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple. Byly navrženy tak, aby byly použity jako prostředek směny a nakonec nahradily tradiční peníze. Neexistuje žádný centrální orgán kontrolující kryptoměny; místo toho jsou zabezpečeny kryptografickými algoritmy v distribuované účetní knize. Technologie, která tyto měny zmocňuje, je blockchain – databáze veřejných finančních transakcí.

KOSTKY peníze– Integrace nejlepších funkcí tradičních peněz a kryptoměn:

DICE Money je kryptoměna nového věku, která je vyvinuta pro integraci těch nejlepších vlastností kryptoměn a fiat měny. Podobně jako u kryptoměn se tokeny DICE těží (nebo vytvářejí) bez ústředního orgánu nebo důvěryhodných třetích stran. Žetony DICE lze navíc použít k nákupu zboží nebo služeb nebo dokonce darovat ze sociálních důvodů nebo je převést přátelům a rodině. Stejně jako kryptoměny je i platforma DICE decentralizovaná. Liší se však tím, že je efektivnější, rychlejší a méně nákladné tím, že využívá více hlavních knih místo jedné hlavní knihy.

Podobně jako fiatová měna mohou vlastníci platformy platit v DICE tokenech i offline, a to bez problémů v obchodech, které takové digitální prostředky přijímají.

Díky podobným funkcím integrujícím tradiční peníze a digitální kryptoměny stojí DICE z různých důvodů mimo běžné kryptoměny. Na rozdíl od kryptoměn, které k ukládání vyžadují specializovanou peněženku, tokeny DICE takové peněženky nepotřebují a lze je ukládat online ve formě binárního souboru, e-mailem nebo offline jako tištěnou bankovku nebo USB flash disk.

Poprvé v kryptoverse navíc DICE umožňuje uživatelům těžit DICE tokeny offline, což umožňuje mnoho vzrušujících fintech příležitostí. Díky offline těžbě budou mít uživatelé obnovené zabezpečení s bezpečnějšími možnostmi bez obav z kryptoměny, kde někdo jiný tajně používá vaše zdroje k těžbě kryptoměn.

Uživatelé, kteří jsou vhodní pro bezodkladné přijetí jako každodenní peníze, se mohou podílet na revoluční platformě, která nejekonomičtěji zjednodušuje získávání finančních prostředků a zároveň nabízí bránu pro miliony sociálních připojení na platformě. Kombinace nejlepších vlastností kryptoměny a tradičních měn. KOSTKY má potenciál vyvíjet se jako univerzálně přijímaná digitální měna zabezpečená kryptografií.

Chcete-li vědět více o DICE nebo o tom, jak může vašemu podnikání pomoci získat prostředky, navštivte jejich webová stránka nebo si můžete přečíst bílý papír tady.

Kontakt pro média:

Jméno: Dilip Chandar

E-mailem:    [chráněno e-mailem]

Web: www.dice.money

Telegram: https://t.me/DICEMoney

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me