Recenze výměny ABCC

Výměny jsou nezbytností a nedílnou součástí světa kryptoměn. Dnes, kdy je v krypto prostoru více než stovky kryptoměn, konkurence jen roste. Ale ne všechny tyto burzy jsou stejné. Ve skutečnosti se liší a nabízejí celou řadu jedinečných funkcí. Co přesně vám tedy kryptoburza ABCC může nabídnout? Chcete-li se dozvědět vše o této relativně nové burze v krypto ulici, ponořte se přímo do recenze ABCC Exchange!

ABCC – „bezpečná a transparentní burzovní platforma“

„ABCC Digital Asset Exchange (ABCC) je burza světové úrovně, která nabízí uživatelům řešení digitálních aktiv a obchodní řešení po celém světě.“

Zaměřením na kritické body, jako je nedostatek obezřetných rámců pro hodnocení digitálních aktiv, nedostatek rozmanitosti digitálních aktiv a bezpečnostní problémy, ABCC se zaměřuje na poskytování kvalitní a bezpečné obchodní platformy pro kryptoměny.  

Obchodní model následovaný výměnou je kombinací proprietárního multidimenzionálního hodnotícího rámce, inovací digitálních aktiv a investic a inkubace v rané fázi blockchainového projektu.

Nativní token: AT token

Nativní token výměny ABCC je ABCC Token (AT Token) s celkovou zásobou 210 milionů. Vyvolávací cena tokenu AT byla 0,5 $, což během několika hodin po spuštění prudce vzrostlo.

Rozhodné politiky

ABCC má jednoduchý, bodový a snadno ovladatelný web se všemi podrobnostmi poskytovanými uživateli, který je k dispozici také pro Android a iOS. Jejich aplikace v obchodě Google získala mnoho uznání, protože uživatelé učinili více než tisíc komentářů.

Chcete-li zaregistrovat a ověřit účet, musí uživatel jednoduše kliknout na tlačítko Registrovat na svém webu, uvést své e-mailové ID a souhlasit se zákaznickou smlouvou.

Výměna probíhá také po KYC, který vyžaduje platný cestovní pas, obrázek obálky pasu a stránku s ID, národní občanský průkaz nebo práci s řidičským průkazem, obrázek uživatele, který je držitelem pasu a papíru s ručně psaným ABCC, datem a podpisem.

Pokud jde o dokončení KYC, je to provedeno nejdříve, i když je možné navázat se správcem jejich telegramové skupiny. Jeden však může vybrat až 2 BTC bez KYC a může také obchodovat s těžbou.

ABCC výslovně uvádí, že uživatelé KYC v USA, Číně a Singapuru nejsou povoleni v AT obchodování z důvodu, že jsou omezeni podle zásad.

Vlastnosti a struktura poplatků

Výměna ABCC poskytuje a plánuje v budoucnu nabídnout svým zákazníkům řadu funkcí v podobě:

Kryptoobchod – Na platformě je uveden značný počet kryptoměn, které vám umožňují obchodovat podle vašeho pohodlí

Obchodování s marží – Díky Margin obchodování vám ABCC nabízí páku k dosažení efektivnější a flexibilnější alokace aktiv

Smluvní obchodování – Futures, opce, investiční portfolia a další cenné papíry kryté aktivy založené na kryptoměnách jsou také součástí plánu služeb této burzy

Over-the-counter (OTC) služby – Poskytuje služby blokového obchodování přes přepážku a zároveň má obchodní partnery včetně jednotlivců s mimořádně vysokým čistým jměním, rodinných kanceláří, těžebních podniků, zajišťovacích fondů a dalších tradičních finančních institucí.

Vydělat & zdvojnásobte odměny:

Aby bylo možné vydělat AT, lze těžit token prostřednictvím obchodních aktivit s jakýmkoli párem. Zdá se, že během obchodních aktivit uživatelé vygenerují 0,1% transakčního poplatku. Potom každých šest hodin dostanou horníci výrokovou AT, která je založena na jejich obchodních poplatcích z celkových poplatků vybraných ABCC. Dalším způsobem, jak vydělat a zdvojnásobit odměny, je Program těžařského doporučení.

Poplatek:

ABCC účtuje 0,1% z obchodních poplatků za každou transakci, která zahrnuje jednu stranu. Kromě toho jsou BTC, ETH a USDT základní měnou, zatímco AT budou v budoucnu zahrnuty. Tento obchodní poplatek, který je 0,1% z objemu obchodování, je účtován pouze v základní měně.

Podle údajů Coinmarketcap má ABCC na své platformě téměř 45 kryptoměn uvedených na více než stovce trhů. Také jeho denní objem obchodování je více než 100 milionů $.

Spolehlivost

Za krátkou dobu si společnost ABCC vytvořila přítomnost na trhu. Aby byla zajištěna spolehlivost, využívá Shard-schopný obchodní serverový cluster, který umožňuje výměně zpracovávat a zpracovávat obrovské množství informací a dat.

Prostřednictvím vícevrstvé datové architektury jde o „proprietární systém zúčtování, díky kterému se zúčtování téměř v reálném čase stalo skutečností“. Platforma také zpracovává párování pro miliony uživatelů současně.

Kromě toho společnost ABCC, aby zajistila zájem uživatelů a zajistila stabilní a plynulý provoz platformy, implementovala anti-wash obchodování a anti-spoofing měření.

Bezpečnostní

Pro ABCC je zabezpečení „prvořadým zájmem“, proto jeho architektura zabezpečení zahrnuje dvoufaktorové ověřování, zabezpečení více podpisů a oddělení horkých peněženek a studených peněženek.

Díky velkým datům a spolupráci s předními společnostmi v oboru kybernetické bezpečnosti je zajištěna a udržována bezpečnost kapitálu, zabezpečení účtů, služby výběru a bezpečnostní audit.

Zákaznická podpora

ABCC poskytuje všechny informace svým uživatelům jasně a přesně prostřednictvím svých webových stránek a aplikací. Od údajů o těžbě, odměnách, nezbytných oznámeních, cenách kryptoměny až po nové výpisy a obchodní doporučení – obsluhuje své zákazníky velmi dobře.

Výměna je zaměřena na široké a různorodé publikum tím, že nabízí pět jazykových možností. Sekce s novinkami obsahuje mimo jiné podrobné informace o nadcházejících událostech, důležitých oznámeních, distribuci odměn a vydávání poukázek na vylepšení.

Poznámka pro investory

Burza, která byla zahájena v dubnu 2018, se postupně posouvá vpřed tím, že svým zákazníkům poskytuje kvalitní funkce, jako je několik možností obchodování, programy odměn a mnoho dalšího. Se zaměřením na bezpečnost, nedílnou součást výměny spolu se zákaznickými zkušenostmi a podporou, platforma odkrývá rostoucí seznam funkcí. Dále, ABCCRodný token AT token také roste dobrým tempem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map