Equilibrium spolupracuje se společností Chainlink na cenových věštcích

reklama Phemex

Společnost Equilibrium s potěšením oznamuje své partnerství se společností Řetěz. Tato spolupráce umožní cenové kanály. Ty budou nejprve zveřejněny na Polkadotu pro stablecoiny společnosti Equilibrium, poté budou následovat půjčky a syntetická aktiva. Abyste porozuměli těmto vzájemným vztahům, můžete si přečíst o Equilibrium’s Tokenová ekonomika

Chainlink je decentralizovaná síť Oracle, která umožňuje inteligentním smlouvám zabezpečený přístup k datovým kanálům mimo řetězec, webovým API a tradičním bankovním platbám. Je pravidelně identifikován jako lídr mezi blockchainovými technologiemi špičkovými nezávislými výzkumnými společnostmi jako Gartner. Chainlink poskytuje bezpečná a spolehlivá řešení podnikům s modrým čipem (Google, Oracle, Docusign, SWIFT) a předním týmům pro vývoj inteligentních smluv.

“Těšíme se, že poskytneme společnosti Equilibrium robustní sadu cenových věštců, které poskytují ocenění v reálném čase u aktiv používaných v rámci její platformy DeFi,” řekl Daniel Kochis, vedoucí obchodního rozvoje společnosti Chainlink. „Vysoce kvalitní data společnosti Chainlink a decentralizovaná infrastruktura Oracle zajišťuje, že všechny cenové kanály jsou vysoce přesné, dostupné a odolné vůči manipulaci, což uživatelům umožňuje důvěryhodné interakce s protokoly DeFi společnosti Equilibrium.“

Podívejme se blíže na produkty společnosti Equilibrium, abychom zjistili, jak fungují s cenovými zdroji a věštci. 

Stablecoiny

Smyslem stablecoinů je snížit volatilitu cen digitálních aktiv. Jsou decentralizované a přesto odolné vůči výkyvům trhu, což zvyšuje jedinečný systém řízení rizik společnosti Equilibrium a programová úroková sazba. Společnost Stablecoin předává informace o cenách jejich směnného kurzu do USD inteligentním kontraktům nepřetržitě téměř v reálném čase. Bez věštců nemají externí datové kanály přístup k blockchainům. Pravidelné aktuální kanály cen jsou zásadní pro zajištění silných kolísání kolísání a směnných párů. Pomocí Equilibrium budou uživatelé moci generovat decentralizovaný stablecoin v blockchainu podle svého výběru dodáním kolaterálu v jakémkoli jiném blockchainu podle svého výběru.  

Půjčování / půjčování

Rovnováha umožňuje nevázané půjčky s více aktivy napříč řetězci. Uživatelé si mohou pomocí košů na kolaterál pro více aktiv půjčit jak stabilnícoiny, tak hlavní kryptoměny na Equilibrium. Chainlink umožní společnosti Equilibrium nepřetržitě přistupovat k cenovým zdrojům o hodnotě diverzifikovaných kryptoaktiv, aby mohla v rámci systému úvěrového portfolia v systému provést mark-to-market.. 

Systém zjišťování cen společnosti Equilibrium, který bude rovněž usnadněn cenovými kanály společnosti Chainlink, zajišťuje zásadní součást celkové stability systému. Vzhledem k tomu, že si dlužníci berou půjčky a ceny kolísají, systém by mohl být riskantnější: ceny úrokových sazeb se přizpůsobují tak, aby celý systém směřovaly k předem definovanému cíli likvidity stanovenému správou systému. 

Syntetická aktiva

Syntetická aktiva jsou kombinací aktiv, která mají stejnou hodnotu jako jiná aktiva. Na základě cenových kanálů budou uživatelé moci generovat syntetická aktiva podle svého výběru a obchodovat s nimi decentralizovaně na substrátu Equilibrium. 


Klienti budou moci počítat svá syntetická aktiva jako odpovědnost jiného uživatele, a tak zavedou funkci částečné rezervy, která nám umožní rozšířit a posílit nabídku těchto aktiv. Je to podobné jako u bankovnictví s částečnými rezervami, které praktikuje celosvětový bankovní systém. Syntetická aktiva mohou být snadno vyměňována bez on-chain knihy objednávek a odpovídajícího enginu. To v zásadě představuje výměnu jednoho druhu aktiva nebo závazku za jiný.

Jak funguje integrace mezi Equilibrium a Chainlink

Rovnováha

Díky modulu Chainlink, který umožňuje integraci s dalšími projekty postavenými na Polkadot Substrate, je integrace jeho věštců snadná. Společnost Equilibrium použije paletu Oracle Chainlink ve svém vlastním substrátu. K dispozici bude seznam povolených uzlů / ověřovatelů, kteří budou napájet ceny z důvěryhodných zdrojů společnosti Chainlink.

Později, když se na Polkadotu objeví parachainy, se Equilibrium integruje s parašutistou Chainlink pomocí cross-chain messaging vytvořením kanálů zpráv mezi dvěma řetězci.    

Generální ředitel společnosti Equilibrium Alex Melikhov tomu věří, “Díky svému řešení Oracle je společnost Chainlink na čele bezpečnosti a soukromí decentralizovaných datových kanálů a hraje klíčovou roli při usnadňování naší vize multikvalitní likvidní likvidity.”

O rovnováze

Equilibrium je první decentralizovaný peněžní trh napříč řetězci, který kombinuje sdružené půjčky s generováním syntetických aktiv a obchodováním. Equilibrium je nastaven tak, aby otevřel obrovský potenciál trhu DeFi a stal se jeho aplikací číslo 1 tím, že nabídne výjimečné služby uživatelům hlavních kryptoaktiv, které byly dříve izolované. Návštěva: equilibrium.io

O společnosti Chainlink

Chainlink je nejpoužívanější a nejbezpečnější způsob napájení univerzálních inteligentních smluv. Díky Chainlink mohou vývojáři propojit jakýkoli blockchain s vysoce kvalitními zdroji dat z jiných blockchainů a také s daty z reálného světa. Společnost Chainlink, kterou spravuje globální decentralizovaná komunita stovek tisíc lidí, zavádí spravedlivější model smluv. Její síť v současné době zajišťuje miliardy dolarů v hodnotě pro inteligentní smlouvy napříč decentralizovanými finančními (DeFi), pojišťovacími a herními ekosystémy, mimo jiné.

Chainlink je důvěryhodný stovkami organizací, aby poskytoval definitivní pravdu prostřednictvím bezpečných a spolehlivých datových zdrojů. Chcete-li se dozvědět více, navštivte řetěz.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map