Program odměn DGTX způsobuje obrovský odliv likvidity na Uniswap

reklama Phemex

Za pár krátkých dní od uvedení Digitexu na trh Program odměn DGTX prostřednictvím největší decentralizované burzy Uniswap na světě zaznamenala společnost masivní příliv likvidity na svůj trh Uniswap s více než 27 miliony připsaných DGTX a 1300 ETH v hodnotě přibližně 1,58 milionu USD. To se promítá do jednoho z nejvyšších APY v tomto odvětví v současné době na téměř 90%.

Program odměn DGTX

Program pěstování výnosů je pro kohokoli snadný přístup přímo z řídicího panelu programu odměn DGTX. Uživatelé se jednoduše musí zaregistrovat, připojit Metamask, shromáždit stejné množství ETH a DGTX, aby vytvořili své tokeny fondu na Uniswap, a poté je uložit do své peněženky odměn, aby mohli začít získávat štědré odměny. Během prvního měsíce rozdává Digitex 5 milionů DGTX, které mají být úměrně sdíleny mezi účastníky.

“Je to skvělý způsob, jak stimulovat on-chain likviditu pro DGTX a také dát zpět naší loajální komunitě nechat jejich DGTX pracovat pro ně, spíše než jednoduše HODLing,” řekl zakladatel Digitexu Adam Todd. „DeFi bylo letos naštvané a my rádi nabídneme tento typ iniciativy našim držitelům i další příležitosti inspirované hnutím DeFi.“

Digitex explodoval na scénu v lednu 2018 s příslibem odstranění provizních poplatků z obchodování s futures na kryptoměny. Jeho ICO se vyprodalo za pouhých 17 minut, což zvýšilo celkovou částku ETH v hodnotě 5,2 $. Od té doby společnost vybudovala a uvedla na trh a robustní výměna nulových poplatků pomocí svého nativního tokenu DGTX a podpisového rozhraní žebříčku obchodování jedním kliknutím.

Zakladatel společnosti Digitex uvedl: „Jsme opravdu spokojeni s tím, jak probíhá burza futures společnosti Digitex, ale také jsme si velmi rychle všimli, že mnoho našich držitelů jednoduše není obchodníky s futures, ale vidí hodnotu v tokenu DGTX jako dlouhou -dočasné zadržení. Tím jsme začali vytvářet řadu iniciativ zaměřených na tento trh, které jim umožňují vydělávat peníze z jejich DGTX, aniž by museli obchodovat; prvním z nich je program odměn DGTX s Uniswap. Vidíme tam vysokou likviditu a skutečné využití programu. “

Expanze do Digitex City

Kromě nově spuštěného programu odměn se krypto nadšenci všech pruhů budou moci brzy zúčastnit několika příležitostí k vydělávání peněz, protože směny rebrandují do Digitex City 15. prosince. Spolu s vlajkovou lodí budou termínové trhy nulové poplatky za spotové trhy , devizové trhy bez šíření a různé iniciativy inspirované DeFi od sázení po těžbu likvidity – to vše poháněné burzou nový nativní stablecoin DUSD.

Todd vysvětlil: „Uvědomili jsme si, že směna futures byla jen začátek, a nyní používáme náš koncept nulového poplatku k rozšíření užitečnosti DUSD a 100násobnému zvýšení poptávky po tokenu DGTX. Proto se příští měsíc přejmenujeme na Digitex City s různými možnostmi vydělávání peněz pro nadšence kryptoměn, jedinou specializovanou sociální sítí kryptoměny a herním prostorem, kde bude v roce 2021 sídlit pokerová herna bez rake a peer to peer kasino..

To vše bude poháněno novou měnou burzy, DUSD, což je stabilnícoin krytý kolaterálem DGTX v poměru 5: 1 nebo vyšším. To, co s tím děláme, je odstranění volatility při obchodování s futures, což činí platformu atraktivnější pro obchodníky s delšími a většími pozicemi a zároveň zvyšuje poptávku po DUSD, čímž zvyšuje hodnotu DGTX. “

Digitexcity.com v současné době žije a sídlí v programu odměn DGTX a v peněžence. Každý, kdo má zájem dozvědět se více o Digitex City a různých iniciativách, které nabízí, se může zaregistrovat do seznamu čekajících. Přitom budou informováni o nejnovějších zprávách a promo akcích společnosti a budou moci vstupovat do vyhrávání odměn, cen a zboží Digitex City..

“Věříme, že se Digitex City stane‚ dokonalým místem pro hledání příležitostí, aby vaše kryptoměna fungovala za vás. ‘ Také přiláká lidi, kteří se chtějí připojit, propojit, sdílet obchodní strategie a informace. Přestože jsme se přesunuli na obrazovky, obchodování je stále taková sociální aktivita a jsme rádi, že tento prvek vracíme zpět k obchodování a rozšiřujeme naši přitažlivost pro širší publikum, “uzavřel Todd. 

Zbývají už jen tři týdny a bude zajímavé sledovat, jak vysoká je absorpce všech těchto nových nabídek a jak dlouho trvá, než Digitex City dosáhne svého cíle stát se „hřištěm kryptoměny“.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map